Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słuchajcie ...


magda.psych

Rekomendowane odpowiedzi

.. mam do Was ogromną prośbę. Piszę właśnie pracę dyplomową dotyczącą problemów z lękami i potrzebuję osób, które cierpią na lęki, do moich badań ... Na oddziałach psychiatrycznych, gdzie chciałam zrobić badania, traktują takich jak ja jak natrętów, którzy czegoś od nich chcą :roll: A problemy z lękami to jest to, czymś chcę się zajmować jako psycholog, i nie wyobrażam sobie pisać pracy mgr na inny temat :)

Co do samych badań, składa się z 2 części:

- formularz papierowy, krótki, zajmuje ok. 5 minut

- badanie komputerowe - tutaj już jest konieczność spotkania się osobiście, ale zajmie tylko ok 15 minut. Polega na mierzeniu mechanizmów uwagowych - czyli w skrócie, osoba badana siedzi i patrzy w jeden punkt na ekranie, wciskając lewy lub prawy przycisk w zależności od tego, gdzie pojawi się kropka.

Byłabym Wam ogromnie wdzięczna, gdybyście zechcieli znaleźć czas, by pomóc mi w tym badaniu. Oczywiście w zamian na tyle, na ile jestem w stanie, mogę zaoferować poradę w zakresie Waszych problemów, polecić lecznice, poradnie i indywidualnych terapeutów. No i oczywiście po skończonej pracy udostępniam wyniki badań, które mogą mieć dla Was jakieś znaczenie.

Jeśli chodzi o dojazd, to ja mogę dojechać do badanego do domu lub w inne wybrane miejsce. Chodzi mi o to, żeby zrobić Wam jak najmniej problemów technicznych i byście nie musieli poświęcać mi więcej czasu, niż to niezbędne.

Ja mieszkam koło Warszawy, więc zapraszam osoby z okolic stolicy :)

 

Z góry BARDZO dziękuję, każda osoba, która zgodzi się poświęcić mi chwilę naprawdę mi pomoże..

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka !!

Magda Stachlewska

Proszę kontaktować się na adres e-mail: magda.psychologia@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oddziałach psychiatrycznych, gdzie chciałam zrobić badania, traktują takich jak ja jak natrętów, którzy czegoś od nich chcą :roll:

 

Kto traktuje? Bo chyba nie pacjenci? Nie chce mi się w to wierzyć.

Na oddziale na którym się leczyłam przyszła raz magistrantka z testami i odgórnie (kierownik terapeuta) wytypowano do jej testów 10 najbardziej zaburzonych osób. W tym mnie. Więc nie wierzę, że Twoi koledzy po fachu- że się tak wyrażę- byliby tak nieżyczliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×