Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

księżniczka, nie smuc sie, tez cos w sobie mial:D

 

Dziewczyny, czy wy tez czujecie jakies male zgrubienia jak sobie, ze tak powiem pomacacie cyki?

Bo ja juz mam schizy.Moj maz twierdzi ze nic nie czuje a ja jakby sie uprzec, to z jednej strony mam bardziej wypukle kilka takich nie wiem jakby malych wezelkow??? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co??? księżniczka, mnie tam nigdzie nie macala;)) Ja sama cos tam czuje, ale dopiero jak paluchami pogmeram, wiec dochodze do wniosku ze za cholere nie nadaje sie do samobadania piersi bo wszedzie wszystko wyczuje tymi moimi paluszkami, ale moj moz np. mowi ze nic nie czuje, a ma czesty kontakt z nimi, ze tak powiem;) wiec ide na USG w kwietniu dla swietego spokoju. Kochana jestes:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ile do czytania od rana :D

 

Ellwe, takie zgrubienia to zazwyczaj są gruczoły :) jak nigdy się cycusiom nie przyglądałaś, to teraz to może wyglądać, jakbyś same guzy miała :D

 

myszka1984, ja niby mam zmianę twardą i nieprzesuwalną, która okazała się torbielą ;) więc wiesz, na dwoje babka wróżyła.

 

Ja za to dzisiaj mam wizytę ubezpieczyciela, żeby wziąść jakiś pakiet ubezpieczeniowy w razie mojej śmierci na raka kości, dupy lub czegoś podobnego (schiza już na maksa) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka1984, aga9115, :papa:

Uspokoiłyście mnie dziewczyny trochę:) :papa: o jest faktycznie takie w miarę miekkie i lekko mnie pobolewa na tym skóra jak dotykam:)

Kurde czuję się jak taki gamoń, że Wam o tym truję. Stara baba a nie wiem jak cycki badać :roll: Tyle, że zawsze robił to za mnie ginekoglog a ja ewentualnie oglądałam je w lustrze czy coś się nie dzieje, bo z moim przeczuleniem to wszystko możliwe i później dzieje się tak jak teraz. Ale pójdę na to USG.

 

aga9115, o jaa lejsnęłaś się na to jednak :shock::shock: o te reklamy raka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, nawet jak będziesz patrzyła w lustro, to i tak możesz nie zauważyć wszystkiego :) trzeba się co miesiąc badać :)

A co do ubezpieczenia, to wiesz chce takie na życie, na wypadek nowotworu, NW, lekarzy itd (w końcu zaraz bede miała bobasa, wolę go zabezpieczyć w razie co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, mówię Ci tak dla bezpieczeństwa ;) ja też często schizowałam o te gruczoły, aż lekarze już na mnie dziwnie patrzyli ;) ale jak badam się regularnie, to zaczynam zauważać różnicę. Teraz w ciąży to mi się dopiero tych gruczołów narobiło, że nawet, jakbym chciała coś wyczuć poprzez badanie, to i tak nie wyczuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kości nóg mnie dziś napieprzają i mięśnie znowu.

 

Psychiatra wytłumaczyła mi ostatnio dlaczego mam bóle mięsniowe, otóż kurczą się one w stanie napięcia i na chwilę rozluźniają jak jest lepiej. To tak jakby ciągle pracowały tak jak podczas ćwiczeń.:) Dobrze, że chociaż to wiem, bo w sylwestra wmówiłam sobie zapalenie wielomieśniowe i cały wieczór miałam do dupy i dwie godziny ryczałam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×