Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, no właśnie. Teraz w ciąży niestety musiałam zrezygnować z basenu (lekarz zabronił, bo bakterie itp.) i jeszcze te dolegliwości ze strony kręgosłupa się nasiliły :( więc czekam aż urodzę i jka się ogarnę, to wskoczę do basenu i chyba z niego nie wyjdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, z tym hashimoto to niezla jazda byla bo od jakiegos czasu bardzo zle sie czulam najpierw mialam dziwne ataki leku nagle sie pojawialy niewiadom skad i to byl straszny lek taki non stop poza tym objawy grypowe takie ale bez goraczki lamania w kosciach bole miesni i stawow czulam sie strasznie a wszystkie badania jakie robilam wychodzily dobrze a ja serio ledwo zylam w dodatku spuchlam na buzi powieki mi tez spuchly dusilo mnie w gardle mialam strasznie sucha skora i oczy normalnie czerwone jak u wampira i suche bezsenne noce czulam sie jak wrak a badanie hormonow robilam i byly w normie !! i jakos tak sobie zylam pare miesiecy i akurat zaszlam w ciaze 1 a przy tym czesto sa poronienia itd ale u mnie na szcescie bylo wszystko dobrze tyle ze w ciazy nie czulam sie zbyt dobrze mialam skoki tetna az do 160 pomyslcie sobie leze sobie spokojnie w lozku w 8 miesiacu ciazy a tu nagle serducho mi zaczelo walic strasznie a lekarz w szpitalu mowi ze NERWICA ciekawe...potem wyszlo ze to od hashimoto, ale do diagnozy doszlam sama po porodzie wyladowalam na oddziale neurologi bo mialam takie objawy ze podejrzewali ze mam SM spedzilam tam 3 dni na roznych badaniach i nic mi nie wykryli i wypisali do domu i powiedzieli ze jestem zdrowa jak ryba. To byla tragedia moi rodzice moj maz kazdy mi wmawial wtedy hipochondrie bo wszystkie wyniki byly dobre powiem Wam ze sama zaczelam wierzyc ze totalnie juz swiruje ale poszperalam troche w necie i znalazlam informacje ze hormony mogo byc w normie ale wazne sa przeciwciala i zrobilam na wlasny koszt przeciwciala i wyszly bardzo wysokie !! przynajmniej moglam machac papierkiem przed oczami rodzinie i lekarzom ktorzy wmawiali mi ze mam chora glowe. Owszem zgodze sie jestem nerwowa mam sklonnosc do przesady paniki itd ale to co sie wtedy ze mna dzialo znam siebie wiedzialam ze cos sie dzieje...jakos po unormowaniu hormonow wiekszosc takich ostrych lekow zniknelo bezpowrotnie teraz juz wiem jak sobie z tym radzic :) lecze sie w koncu juz ponad 5 rok a teraz znow sie pojawily problemy i nie wiem czy to nerwy czy kolejna choroba mam nadizeje ze to SLA to moj wymysl i przesada tymbardziej ze neurolodzy mnei badali...wiem tez ze troche panikuje...a chcialam dodac ze potem leczac sie zaszlam w ciaze po raz 2 i w tej 2 ciazy czulam sie super :) moglam gory przenosic :) jedyne co mnie przeraza troche to to ze lekarze tak latwo wmawiaja nam od razu nerwice a czasem sa to po prostu zwykle niedobory witamin bardzo czesto albo wlasnie tarczyca a czasem faktycznie nerwica bo ja tez wiem ze nerwice mam :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, eee minie tylko o niej nie mysl, ja wiem ze trudno ale ja tak mialam jak sie zajelam czyms innym to ona przeszla i nie mam jej poki co a juz z5 miesiecy ja mialam , teraz z a to mam same neghatywne mysli ze nie wyjde z choroby , kutfa :D jak nie urok to sraka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na szczęście już niecały miesiąc do rozwiązania, więc wytrzymam ;) a o lampach akurat to nie słyszałam. Bardziej mnie dobija moje kolano, które chyba obciążone zbytnio nie funkcjonuje dobrze. Ani kucnąc, ani nic, a o wchodzeiu po schodach to w ogóle szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a o takiej przypadłości to nie myślałam... Po porodzie i tak zamierzam udać się do ortopedy, niech mnie prześwietli i sprawdzi co jest nie tak, bo zawsze z tym kolanem miałam problemy, ale ostatnio to przechodzi samo siebie.

 

-- 12 mar 2014, 20:46 --

 

księżniczka, haha to szukaj innych problemów :D może pozacielesnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×