Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, oj cięzki żywot ma ciężki żywot ;) Tym razem nie wyszlo;)

Co innego jak ostatnio ze stołu sciagnela po Twojej wizycie... ale wtedy tez miala ciężki żywot tylko po zjedzeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Zabieg można cofnąć,poza tym pozostaje in vitro i inne pierdoły.

Więc jako tako można sobie zabezpieczyć możliwość posiadania potomstwa.

Chyba że ktoś łyka te religijne bzdury w tym temacie i temu to wyklucza,to oh well,już jego problem D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, cellulit jest w dużej mierze dziedziczny , ale nie zawsze , hmm próbowałaś coś z nim zrobić ?

 

moge Ci polecić , kremy antycellulitowe zawierający , kawę , bluszcz , centella asiatica .. owijanie w folię , bańki chińskie , enedermologie , albo jazda na rowerku , dużo wody niegazowanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, mam jakis specyfik, ale brak mi mobilizacji i systematycznosci. Tez mysle, ze to sprawa dziedziczna, a do tego jako nastolatka bardzo szybko schudlam (10kg w ciagu 2 miesiecy), a potem przytylam. Do tego pieprzone rozstepy. Wygladam jak stara baba :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, mialam wtedy problemy w szkole sredniej i stres sie do tego przyczynil i nie jadlam nic z nerwow i schudlam :P Ooooj jak super bylo, gdy wazylam 49kg, a teraz.... masakra ;( Ostatnio widzialam reklame Bio Oil niby na blizny i rozstepy i ciekawa jestem czy by to dobre bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×