Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=JsMUQK4jdsQ][/videoyoutube] :D

 

-- 08 mar 2014, 20:21 --

 

[videoyoutube=xwtdhWltSIg][/videoyoutube]

 

--

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym nie słyłaszalem jeszczcze

 

Wiesław

Mirtor to właśnie Mirtazapina, działa b. podobnie do Miansaryny (Lerivonu). Skoro Lerivon nie działa na ciebie, to i Mirtor (Mirtazapina) może nie podziałać. Musisz Wiesław dygać do lekarza i powiedzieć mu całą historię bezsenności i o lekach jakie brałeś. Uzależniłeś się już od stilnoxu i teraz lekarz przepisze ci inny lek nieuzależniający, wycofując powoli stilnox lub zamieni go na inne benzo, bo to trzeba powoli wycofywać, nie wolno nagle przerywać. Trzeba zmniejszać dawki benzo powoli wprowadzając inny dobry lek ułatwiający zasypianie.

Poza tym zmień godziny spania. Śpi się w nocy i rano wstaje. możesz pospać do 9-10, ale nie do 14, a chodzić spać o 3-4 nad ranem. Masz po prostu zaburzony system spania i to się leczy. Goń do lekarza jak do konfesjonału!!! Im wcześniej, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nic nie wiedziałam co wstawić bo tylko filmiki.

 

mirunia, na mnie lerivon nie działam a właśnie mirta pomaga. To jest kwestia indywidualna. Po lerivonie strasznie tyłam, a po mircie nie, choć dużo osób tyje i niby to samo, u mnie to jednak działa inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a na mnie kiedyś lerivon działał świetnie, a jesienią nie zadziałal, ani mirta nie zadziałała. Nie spałam po nich, musiałam wspierać się wtedy estazolamem. Mirta wywoływała jeszcze gorsze lęki. Na początku bardzo mnie otumaniała, póxniej lęki. Nie biorę już ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a w jakiej dawce bierzesz mirtę? ja brałam 30mg na noc, miałam jakieś dziwne błyski pod powiekami jak chciałam usnąć i one mi nie pozwalały. Leżałam przykuta do łóżka, ni ręką ni nogą, a snu nie było. :bezradny:

 

Wiesław, estazolam do dość silny lek nasenny, stosuje się go nie dłużej jak 2-3 tyg. i trzeba się wycofać bo bardzo uzależnia. Do stosowania doraźnego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×