Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sex bez zobowiązań


Rekomendowane odpowiedzi

Psychotropka`89 pewnie, że mają, doskonale o tym wiem. Widziałam w życiu nie jedno. Moja ex przyjaciółka proponowała mi kiedyś trójkącik z jej nowym chłopakiem arabusem, aż mnie ciarki przeszły. Dobrze, ze wyjechała w piz... nie musiałam mówić jej wprost co myślę albo zręcznie uciekać przed nią. Ale prawda jest taka, że znam więcej facetów, którzy zaliczali co popadnie, nie ważne czy panna była przytomna czy schlana w trupa. No i w moim otoczeniu są ludzie raczej z gatunku wiernych. Ale zakładam, że wśród nich są tacy, którzy się po prostu nie ujawniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty też jak mozesz sypiac z mężatką i jeszcze rozważać czy ja dalej ruchać czy nie?Wstyd! :hide:

 

-- 25 lut 2014, o 15:19 --

 

Jeśli jesteś w stanie podejść na zimno i nie przywiązywać się emocjonalnie(ja tak mam)..szczerze, korzystaj i nie patrz czy ona ma męża, żonę, psa czy telewizor plazmowy.. to jej problem :D

0dash2.gif

Moj kręgosłup moralności od dłuższego juz czasu nie istnieje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę Psychotropko, chciałbym jednak przypomnieć ze to ona chce się walić a ja miałem dylemat czy to robić. Jednak pozostaje przy swoim i bede sie "kochać" z moją następna dziewczyną.

Nigdy nikogo nie zdradziłem i nigdy tego nie zrobie i nie wiem skąd ten komentarz ze nie potrafie utrzymać fiuta w spodniach, jakbym był z kimś i szukał okazji wtedy rozumiem.

Walić moge co 2 kolezanke z pracy i znajome mam ku temu wiele okazji ale tego nie zrobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męskie ego... to własnie prosze Cebie mój kręgosłup moralny moge a nie robie a jestem świadomy ze mógłbym. A to ze sie do tego przyznaje świadczy o tym ze jestem szczery a jak wypadło to tak jakbym był zbyt pewny siebie, arogancki itp itd to przepraszam, widocznie wolisz chłopczyków ktorzy wszystko ukrywają i świntuszą ale nie mówią o tym.

Ja wole wiedziec na czym stoje, na czym ktoś stoi przy mnie i nie lubie udawac niewiniątka ktore robi komus rogi itp.

 

Byłem nieświadomy ze ona zdradza swojego męża bo nie mialem pojecia ze go ma, a ten 1 raz świadomy namieszał mi w głowie i o jeden raz za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kręgosłup moralności od dłuższego juz czasu nie istnieje :mrgreen:

I uważasz, że to powód do dumy?

Sporo już w swoim zyciu widziałem, przeżyłem i uwierz mi jeśli atrakcyjna kobieta pomimo ze jest mężatka, chciałaby spotykać sie na sex..nie miałby dylematu i nie wróżył z fusów po zeszłorocznej herbacie, czy korzystac czy nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze plusy dla swojego ciała : wspanialy sex i widze minusy dla mojego poczucia wartości : kłamstwo, wchodzenie na czyjeś podwórko, robie to co dla innego nie miłe .
Minusy przewazają nad plusami, dobrze że nie chcesz ciagnąc tej relacji... niesmak i poczucie winy zostaną na dłużej niz satysfakcja z udanego seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odyn88, no własnie jak można rozważać takie coś ruchać czy nie ruchać? Obrazek

 

penie tak samo jak czy ukrasc forse ktora wystaje komus z kieszeni czy zwrocic uwage zeby ja schwal bo ktos inny zwinie

 

Według mnie jest to tylko i wyłącznie jej problem ze zdradza męża i ma kurewskie geny we krwi ..

 

 

 

 

 

niby prawda... ale istnieje cos takiego jak wspolwina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to tylko i wyłącznie jej problem ze zdradza męża i ma kurewskie geny we krwi ..
macieywwa, a po co spotykac sie z kobieta, o której ma się tak niskie zdanie ? rozumiem, jesli w grę wchodzi uczucie typu : chciałbym przestac sie z nia widywac, ale się zaangazowałem i nie potrafie sobie tego odmówić.... ale w innym przypadku po co ? mozna się seksic z kims uczciwym :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to tylko i wyłącznie jej problem ze zdradza męża i ma kurewskie geny we krwi ..
macieywwa, a po co spotykac sie z kobieta, o której ma się tak niskie zdanie ? rozumiem, jesli w grę wchodzi uczucie typu : chciałbym przestac sie z nia widywac, ale się zaangazowałem i nie potrafie sobie tego odmówić.... ale w innym przypadku po co ? mozna się seksic z kims uczciwym :idea:

Na samym początku takiej znajomości należy zadac sobie pytanie..Czego chce,oczekuje od takiego układu...Jesli tylko sexu to czy dam rade nie angażować się uczuciowo..Jeśli stałego zwiazku to odpowiedz jest jednoznaczna..next pliss :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.

036.gif Nie no szok, aż mnie zamurowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mówcie ze mam czuć wyrzuty sumienia z tego powodu ze kochałem się z nią 5 miesiecy nie wiedząc o tym ze ma męża ... waliłem ją raz przedwczoraj i tylko dlatego mam wyrzuty i mam kryzys moralny, coś mi podpowiadało zebym ja walił dalej ale nie bede tego robił.

 

Zauważyłeś, że napisałeś ,,kochałem się z nią" pisząc o czasie przeszłym kiedy nie wiedziałeś, że ma męża, a teraz piszesz ,,waliłem ją" - tym samym ją uprzedmiotawiasz, tak jakbyś nie chciał się przyznać, że dla ciebie to coś więcej niż ,,walenie". :twisted: ale to tylko takie spostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×