Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, ja uważam, że jeśli człowiek zażywa jakieś poważne leki, to funkcjonowanie organizmu jest zaburzone i może on reagować różnie na zmiany ciśnienia, pogody. Nie wiem, to są moje spostrzeżenia, ale czy tak jest? Trudno powiedzieć...

 

-- 23 lut 2014, 14:51 --

 

nazywam się niewarto, nasze złe myśli nakręcają wszystko, ale jak nad nimi zapanować?

Ja staram się od wielu, wielu lat - raz jest lepiej, raz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ja od lat biorę mnóstwo leków, nie psychotropowych, ale na inne schorzenia i gdyby nie zioła różne, z pewnością moja wątroba byłaby już w stanie tragicznym. Jeśli będziesz chciała, mogę podać Ci na pw jedno ziółko, które łykasz w formie sproszkowanej, popijasz wodą i już...odtruwa organizm i jest tanie na dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, a działa to ziółko? To podaj mi :smile: Ja ostatnio mam coraz więcej problemów z układem pokarmowym, nie wiem, jak wątroba, ale często mam problemy z żołądkiem i jelitami i nie wiem, czy to nie od leków. Ja oprócz psychotropów też biorę jeszcze inne leki i w sumie jest tego całkiem sporo. A jak tanie to ziółko, to bym sobie kupiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy na wyspie! :uklon:

 

Wydaje mi się, że chyba zgadłam jakie to zioło. To może być ostropest plamisty, który oczyszcza organizm i regeneruje wątrobę oraz obniża poziom cholesterolu.

 

Nasiona ostropestu warto wprowadzić do codziennego jadłospisu. Można je kupić w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością. Wystarczy je zmielić lub rozetrzeć i dodawać (2-3 łyżeczki) do codziennych posiłków (sałatki, zupy, sosy).

 

W sklepach zielarskich jest do nabycia gotowy - mielony. Poczytajcie w necie o tym ziółku.

 

Pozdrawiam wszystkich wesołych wyspiarzy. :papa::papa::papa:

fajnie tu macie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, oczywiście, że o to ziółko chodzi :D Można je kupić nie tylko w sklepach ze zdrową żywnością, ale też w sklepach zielarskich. Nie chciałam pisać o tym w poście, bo nie wiedziałam, czy powinnam/?/, czy można /?/...

 

-- 23 lut 2014, 16:19 --

 

amelia83, Karinko, odpoczęłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ja też niedawno sie o nim dowiedziałam od koleżanki, która to stosuje, bo ma kłopoty z wątrobą i wysoki cholesterol. Pomaga jej, cholesterol już spadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, jakoś dzisiaj nie najlepiej, mam zawroty głowy. Ale jakoś daję radę, ogólnie depresja mnie wykańcza i zamierzam iść w poniedziałek do pani dziekan na filozofii i poprosić o urlop dziekański, bo czuję, że nie daję rady.

mirunia, jasaw, ja zamówiłam przed chwilą z allegro. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, oczywiście, że o to ziółko chodzi :D Można je kupić nie tylko w sklepach ze zdrową żywnością, ale też w sklepach zielarskich. Nie chciałam pisać o tym w poście, bo nie wiedziałam, czy powinnam/?/, czy można /?/...

 

przecież to żadna tajemnica ani przestępstwo podawać nazwy ziół leczniczych :D

 

fajnie, że zgadłam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×