Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe linki/filmy/obrazki


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkur... szcególnirten dziad z wąsem

No co ty, gender jako stacja przekaźnikowa = zajebioza :D

 

A tak poważnie - to chyba ze złej strony patrzycie na to zjawisko. Do reportażu wyselekcjonowano głównie osoby starsze lub ewidentnie ociężałe umysłowo (łysa głowa znakiem rozpoznawczym), które mimo że nie wiedzą co to tak naprawdę jest "ten cały gender" to nastawienie mają prawidłowe. Sam nie do końca wiedziałem o co chodzi jeszcze niedawno, tylko co i rusz z onetu czy demotów wyczytywałem o jakiejś tajemniczej "ideologii gender". W końcu postanowiłem zbadać sprawę coby nie wypowiadać się w temacie jeśli nic o nim nie wiem. Ściągnąłem więc podręcznik dla przedszkoli w którym wyjaśniane są podstawy ideologii gender i... to jest chore. Trzy panie - autorki tego "dzieła" - piszą żeby dzieciom wpajać informację o tym że płeć nie determinuje roli w społeczeństwie. Co jest oczywistą bzdurą bo facet nigdy nie urodzi dziecka, żeby o podstawowym przykładzie wspomnieć. Czyli - może ze złych powodów, ale nastawienie mają ci ludzie prawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy panie - autorki tego "dzieła" - piszą żeby dzieciom wpajać informację o tym że płeć nie determinuje roli w społeczeństwie.

Kazde dziecko moze byc kim zechce i to zadna bzdura. Jezeli Kasia nie bedzie sie czula dobrze roli matki to niech nie rodzi dzieci i nie niszczy im zycia przypominajac z sa niechciane a robi to co bedzie dawac jej satysfacje np. naprawia samochody.

 

Co jest oczywistą bzdurą bo facet nigdy nie urodzi dziecka
rola kobiey w spoleczenstwie nie sprowadza sie jedynie do rodzenia dzieci :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rola kobiey w spoleczenstwie nie sprowadza sie jedynie do rodzenia dzieci :roll:

Jak napisałem - to tylko podstawowy przykład. Nie zabraniam też Kasi reperować samochody, ale jeśli Kasia nie chce być matką to musi wiedzieć że jej niechcenie jest nienaturalne. To tak jakby facet sobie postanowił że nie ma ochoty pracować.

 

Jak dla mnie to po przeanalizowaniu całego zjawiska staje się jasne że nawet terminologia jest zwalona w tym przypadku. "Ideologia gender" na logikę powinna promować tradycyjne wzorce płciowe. Zaś ideologia która z tym walczy powinna zwać się "antygender" czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×