Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Little Red Fox, uwierz, że i dla mnie był to ciężki krok. Jeszcze trafiłam na godzinę koksów :mrgreen:

Ale teraz czuje się tam dobrze, nawet podaje sobie rękę z facetami(taki zwyczaj tam panuje na siłce) no i jutro czeka mnie 10 trening. :yeah:

 

kupmitrumne, mi też sie pieprzy. A co do Chodakowskiej to też z nią zaczynałam. Ona mnie jakoś zmotywowała do działania i za to jestem wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ja robię oczywiście przed lustrem- to mój nałóg :P

ja wstyd się przyznać,ale kiedyś byłam strasznie zaniedbana jeśli chodzi o ciało. W depresji żarłam mnóstwo słodyczy, jeszcze te operacje, zanik mięśni. Jak patrzyłam w lustro to nienawidziłam siebie i powtarzałam sobie, że jestem okropna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mi robi siostra , razem się fotografujemy , ja ogólnie mam ten folder tak ukryty , że sama mam problem ze znalezieniem gdzie jest i fakt faktem wyglądałam strasznie :-|

 

-- 06 lut 2014, 18:41 --

 

U mnie na początku zaostrzonej nerwicy i lekkiej depresji tez się jeść nie chciało , w ogóle praktycznie nie mogłam jeść , a jak musiałam to żyłam na bananach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, No tak, bo w depresji je się za dużo, albo wcale....

 

kupmitrumne, ważne, że teraz jesteśmy na dobrej drodze. Ja z początków niestety nie mam zdjęć a strasznie żałuje, bo mało osob wierzy, że miałam jakiekolwiek problemy z nieatrakcyjnym ciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×