Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

a tam maszyny:) wolne ciezary ale nie takie wagi:) trza cwiczyc z glowa;p

ktoś kto nie miał do czynienia z treningiem siłowym powinien na początku oswoić się z ciężarem właśnie ćwicząc na maszynach. Jesli przeskoczy się od razu na wolne ciężary to kontuzja gwarantowana.

 

 

Fox

 

http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82owy_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cej_Lady_%3A_-t803543.html

 

ja korzystam z tego planu póki co + zaczęłam wprowadzać wolne ciężary, ale to zostaw sobie na później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, Ja tez bym powiedzal ze jest lekki bo jak triceps robie to zarzucam 25 ale nie raz juz sobie w łeb przywalilem;p

 

Kupmitrumne to niech ktos Ci rozmasuje whatever

 

-- 04 lut 2014, 20:13 --

 

slow motion, Nigdy nie cwiczylem na maszynach , zaczelo sie od wolnych Ciezarow z tym ze Lekkich na poczatek, pozatym nie nakłada sie za duzo obciązenia, trzeba stopniowo, Jest wiele bledów na siłowni które moga sie skonczyc kalectwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, to była ironia :) masażystów na horyzoncie 0 :D chociaż ja umiem dobry masaż zrobić , w końcu miałam zajęcia z masażu klasycznego , aromaterapeutycznego , dawno nie robiłam , więc wprawy już nie mam takiej jak kiedyś

 

Little Red Fox, aktualnie , już nie jestem , nadal jestem chuda , ale już nie tak bardzo , nogi mam ładnie umięśnione , tyłek trochę też , brzuch się powoli buduje , ręce chude jak patyki oprócz bicepsa :D aktualnie moja waga wynosi 52 :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, przez rok ćwiczyłam z Koniem Ewą Ch. bez efektów , później zaczęłam się bawić w kettle od czerwca chyba albo maja , aż do teraz , dietę trzymałam białkową przez 3 miesiące , aktualnie ćwiczę z 12 kg 5razy w tyg. bez żadnej diety .. więc efekty są cały czas bez względu na dietę , a i oczywiście odżywka białkowa :)

 

metka00, każdy facet jest dobry masażystą bez wyjątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×