Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

1. Pociągi, które każdego dnia odjeżdżają z innego peronu o tej samej godzinie. Dlaczego ten sam pociąg nie może zawsze odjeżdżać z tego samego peronu?! :x

2. Ludzie z termosami w komunikacji miejskiej (po prostu niesamowicie wku*wiają mnie te termosy).

3. Baby z idiotycznie narysowanymi brwiami, przez co wyglądają na milion lat starsze, niż w rzeczywistości są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, te dorysowanie brwii i zle zrobione makijaze permanentne to tragedia... :hide:

Ja sie zawsze zastanawiam czy to babom nie splywa (te nawalowane) jak porzadnie zaczyna padac, albo jak wygladaja jak zmywaja te brwii kladac sie do lozka... :lol: No chyba, Ze spia z narysowanymi brwiami a pozniej cala upieprzona poszewka od poduszki nad ranem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wkurzają cie ludzie z termosami xD

Ja w tramwaju sie nie pieprze, wyciągam termokubek, zdejmuje pokrywe i pije te swoje capucino xD

 

Też tak zrobiłam kiedyś.

Ale miałam termos. Autobus jechał bardzo szybko a ja polałam się wrzątkiem ;)

Goi się od miesiąca :P

Teraz mi się odechciało pić coś gorącego w autobusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, Nie wiedziałam, że to wrzątek. Więc trochę zabolało :P A termos sprzed 20 lat - nie mój więc też ciekawie. xD

 

Opłaca się taszczyć 250 ml herbatki?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uczelni mam dostęp do wrzątku wiec co chwile zaparzam herbatę :D albo kawe albo inny napój do picia hehe

kubek ma "aż" 330 ml :D

Miałam też termos, ale go... pobiłam xD

Ten skurczybyk trzymał ciepło też był stary, taki 20 letni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Nawet gdybym chciała zabrać termokubek, to nie miałabym gdzie go wsadzić (najwyżej w d*pę), bo zawsze mam pełną torbę. Poza tym te kubki wyglądają hipstersko. :? Wolę wodę niż herbatę (herbata tylko w domu) czy napój w kolorze kupy. :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

330 WOW :P

A jak masz dostęp to wygodnie popijać :twisted:

 

Mnie się nie chce. Zwykle korzystam z ogólnodostępnych kubków. Pewnie są przesycone bakteriami ale mam to gdzieś. Cała szkoła z nich korzysta. Nie tylko do celów parzenia herbatki :roll: Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wolnego czasu, sesja, niewyrobienie się w czasie z przepisywaniem notatek, ból ręki z tym związany i brak tłumaczenia nowego odcinka Kurokocchi'ego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×