Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Musiało być wam wesoło w kuchni :)Są chwile że człowiekowi nic nie pomoże :)

 

hej ;** :papa:

 

kasiątko, Fajne są ,ale strasznie upierdliwe, przynajmniej mój cały czas chce mojej uwagi, męczące to troche jest :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ta sama mam kundelki terrierkowate i wiem co o znaczy ;)

 

-- 31 sty 2014, 17:48 --

 

Chyba pójdę do lekarza. Mam ucho zalane. Boję się, że o zapalenie ucha znów i ogłuchnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, mam trzy takie, jedna z suń jest po strylce i jest spokojniejsza choć równie potrzebuje uwagi i krzykiem się domaga, piesek ma ADHD a ich mama to przygarnięta i już wiekowa więc jest dość grzeczna z tym, że jak patrzę bo jak się odwrócę to potrafi mi buta zjeść albo podrzeć dokumenty a ma gdzieś 10-12 lat, z tym że jest po traumie to jeszcze nie zawsze pokazuje na co ją stać,ale robi postępy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Haha, no z tymi pieskami nic nie wiadomo, mój skacze nawet na parapet, żeby popatrzeć co się za oknem dzieje, chodzi po szczycie wersalki, wącha mi usta i palce jak coś zjadłem,a w lato musiałem wychodzić na balkon, żeby co zjeść :D mój tez często na mnie piska, często próbuje ode mnie coś wymusić, bardzo mądre pieski i zabawne, ale potrafią wymęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, moje też mają punkt widokowy z parapetu, sunia wchodzi na szczyt kanapy i wyciaga w ten sposób smakołyki pukając łapką a jak to nie działa to szczeka. Zgadzam się, to są bardzo mądre psiaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×