Skocz do zawartości
Nerwica.com

maskara !!!


forumowicz27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam lecze sie na depresje i nerwice lękową a ostatnio nawiedząją mnie myśli że komuś moge z moich bliskich coś zrobić oO

wczoraj leżąc sobie i oglądając film i nagle przypomnialo mi sie że jak byłem mały i śmiesznie to zabrzmi to jako chłopacy chwaliliśmy sie narządami płciowymi pokazując sobie je nawzajem nie świadomi idiotyzmu sytuacji (w wieku 7-9 lat to zaszło) Od zawsze pociągały mnie kobiety i miałem ich w swoim życiu z 10. Problem leży w tym że te myśli przerzuciły mi sie na ciągłe myślenie że jestem gejem oO boje sie tego !!! dodam że jestem jak narazie w najdłuższym 2 letnim związku z kobietą i ją Kocham ;p ! tylko te myśli ryją mi głowe !

Powiedziałem o tym swojej dziewczynie i zreszta o tym ze mam mysli ze moge komus cos zrobic też. Ona wie i jest swiadoma tego że mam depreche i nerwice i nie ma zamiaru mnie z tym zostawić samego.

Czy ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ma do tego maskara???

jaka maskara? :P

 

Hahahaha ! sorry za to "masakra", ale tak odczuam jak by te myśli masakrowały moją głowe wrrr !! ;p troche śmiesznie wyszło hehe ;p dzięki za odpowiedź ! Oby to przeszło bo w końcu zawiesi mi sie system w głowie ; / ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×