Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

HEJO !!!!!!!!!!!!!!!

ZYJE !. BYŁAM NA USG DZISIAJ. Nic tam nie ma!!! Dr. mowil ze jestem osoba szczupla, i USG widziało jelito ( tę BUŁĘ ) i mial inne zdjęcie na takim manekinie jak wyglada jelito nie takie jak sa tu w google i tam idzie taka "TUBA" i sie tam zaczyna to gdzie ja mam tą bułe .!!! i moje wezły powiększone mi zbadal i też sa dobre , tzn jeden ma 1,3 cm ale przez cala jego wielkosc przeplywa limfa ( chyba) czyli wszystko ok , nie jest zaden "rakowy". Ufffffffffffffffffff! to ciekawe jeszcze tlyko czemu mnie tak boli gardlo...;/ z moja kancerofobia jeszcze to zostalo mi do wykluczenia !.

A i powiedział ze jak mi rodzinna nie da skierowania na kolonoskopie a gada o jelicie drażliwym to mam przyjsc do niego, bo mowi ze to prawdopodobnie trafna diagnoza, ale bez tego ani rusz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po rezonansie...wyniki w przyszłym tygodniu. Ale zapytalam tego co robil badanie czy cos tam widzial...mówi ze jeśli chodzi o jakies guzy mozgu to nic takiego tam nie widzial...tak ze chyba nie ma aż tak źle...(to byl technik) no ale chyba jak to robi to sie zna? Trzeba czekac na opis od lekarza...

wkurza mnie tylko ten ciągly śnieg optyczny! Ale moze faktycznie trzeba czasu i pierw trzeba sie uspokoić żeby to zniklo.

 

-- 10 sty 2014, 15:25 --

 

księżniczka, to super!!!! Nic tylko sie cieszyć! Teraz juz bedziesz spokojniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989 cieszę się ze już masz to za sobą :)a kontrast miałas? oczywiście że radiolodzy się na tym znają. Wszystko będzie dobrze:):)

księżniczka ból gardła to pewnie nic takiego:)najwazniejsze ze nic poza tym Ci nie jest:)nie zadręczaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juz boli jakiś czas, tylko z jednej storny, czasem przedchodzi na drugą , ehhhh widocznie dlugo tym USG nie moglam się nacieszyc :D Smutno mi troche, z emnie tka odrazu rzucilo na to gardło :(. A jakis czas juz mnie pobolewa, ale czytalam ze niby to tez moze byc od nerwcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, aha no to rzeczywiście całkowicie inaczej to wygląda z tym kontrastem niż u mnie. Zobaczyć wszystko będzie ok:) kiedy dokładnie wynik?

księżniczka,jak długo boli Cie to gardło?nie zalamuj się,zacznij cieszyć się tym ze tamte badania są w porzadku:) ja tez mam cały czas drżenie mięśni i nie do końca wszystko mi minęło ale tłumacze sobie ze to tez minie,bo organizm był w tak długim stresie ze nie moze wszystko odrazu odpuścić:) głowa do gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka,poczytalam o tym przed chwila i wdaje mi się ze to stres. Wczesniej pisalas o tym ze boisz się ze masz cos nie tak z węzłami i pewnie wymyslilas sobie raka. Przypuszczać ze dużo o tym czytalas i natknelas się również na to ze może bolec gardło. Pewnie gdzieś zostało to w Twojej podświadomości stad ten bol. To nic poważnego,odpusc sobie i Ci przejdzie:)wszystko z Toba jest ok,to "tylko"nerwica:))

angie1989, będzie dobrze,zobaczysz jak zleci:)teraz Twoja Córka w niedziele jest najważniejsza wiec postaraj się skupić myśli na niej. Zobaczysz ze wszystko będzie w porządku,Pan który robił badanie napewno zna się na rzeczy. Mi np nic nie chcieli powiedzieć. On na bank zdaje sobie sprawę z tego ze ludzi idąc na rezonans maja ku temu powód i gdyby nie wiedział nic na temat tego co wyszło nie mówił by nic i nie robił nadziei:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie gardło bardzo ;/ w czwartek mam laryngologa, rano boli mnie tylko z jednej strony, typowo chorobowo, pozniej w ciagu dnia przechodzi bol na calosc gardła i juz kłuje , oraz bardziej boli jak duzo mowie, ale tylko kłującym bólem nie takim jak rano...:( mam nadzieje ze to tylko przekrwienie albo wysuszone gardlo. :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×