Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł co u mnie, bez przygod nigdy sie nie obedzie.

Zacznijmy od tego, ze myslalem sobie ze sylwester jest dopiero jutro obudzulem sie dzisiaj i zaczelo mi switac ze to jest dzisiaj. Od razu szok i skok emocji za co za tym idzie skok objaow. No to za telefoni do znajomych co robia. Z jednym znajomym sie umowilem, ze pojadziemy ma miasto obejrzec fajerwerki, do drugiego dzwonie i mowi ze robi ognisko nad Wisla i zaprasza. W gosci mi sie nie chce chodzic. Pojechalem do sklepu sklep zakmknety, zajerzam gdzie indziej tam znowu nie ma piwa bezakkoholowego, no to do innego,tam kupilem, znowu chce kupic lek w aptece apteka zamknieta no i tak przedziadowalem do tej pory. Generalnie

zesteresowaly mnie te przygody.

 

-- 31 gru 2013, 20:37 --

 

khaleesi, to rownoznaczne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Syswestra zamierzam spedzic tak pojadae ne parking pogadac ponizej pojade do znajomych nad Wisle na to ognisko pogladamy fajewerki znad stadionu narodowego i z miasta, co pewnie fajnie bedzie wygladalo bo ladnie beda sie odbijac w Wisle a pozniej powrot i spanie oby jak najszybciej, ale nie wiem jak to bedzie ze spaniem po tym Wszytkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Wyglada na to, ze od nowego roku zaczne brac nowy lek CHLORPROTIKSEN, moze bedzie dobrze dobrany. Byłem wczoraj u nowego lekarza bo obecny jest niedostepny. Psychiatra młogsy gość czterdziescie pare lat, ale z doświadczeniem. Dużo opini o nim i dużo poztywnych.

W sumie nie bawi sie w terapeutyzowanie tylko interesuje sie lekami bardziej ta strona farmacutyczna. Podobno ten CHLORPROTIKSEN to dobry lek przeciwlekowy.

Generalnie to zyje w oczekiwaniu na wizyte u swojego stalego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×