Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Dzisiaj chyba jeszcze nic nie pisalam. Znowu w nocy nie moglam spac, zasnelam pozno, wiec obudzilam sie 11:30 i szybko musialam do roboty bo na 14 tam zebranie :) Wiec dzis kolejny dzien na niewyspaniu - ale powiem Wam... zle nie jest!

Zazwyczaj po niewyspaniu czuje sie tragicznie i przewaznie siedze w domu, a ostatnie dni - jak normalny czlowiek, oczy sie zamykaja, no ale w pracy mozna jakos przesiedziec. Najwazniejsze, ze lęków nie ma ani depresji :) W sumie nie wiem co mi sie stało, ze nagłe takie polepszenie - i ciekawe na jak dlugo...

 

-- 19 gru 2013, 23:45 --

 

wieslawpas, na fejsie jest teraz 26 grupowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Dzisiaj chyba jeszcze nic nie pisalam. Znowu w nocy nie moglam spac, zasnelam pozno, wiec obudzilam sie 11:30 i szybko musialam do roboty bo na 14 tam zebranie :) Wiec dzis kolejny dzien na niewyspaniu - ale powiem Wam... zle nie jest!

Zazwyczaj po niewyspaniu czuje sie tragicznie i przewaznie siedze w domu, a ostatnie dni - jak normalny czlowiek, oczy sie zamykaja, no ale w pracy mozna jakos przesiedziec. Najwazniejsze, ze lęków nie ma ani depresji :) W sumie nie wiem co mi sie stało, ze nagłe takie polepszenie - i ciekawe na jak dlugo...

 

Najwazniejsze ze spalas jednak i ze leki powoli odchodza. Wiesz ja mysle, ze jak przeszly to i odejda. U siebie ostanio tez lapie jakies

poztywne fazy myslania o zwyklych rzeczach - co mam do zrobienia. Dzisaj bylem na tej terapii grupowej - mialas racje sa tam ludzie co mieli

wczesniej duze porblemy, ale z nich wyszli. W sumie dzis ta terapia nawet zadzialala pozytywnie.

 

 

-- 19 gru 2013, 23:45 --

 

wieslawpas, na fejsie jest teraz 26 grupowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :***

 

-- 20 gru 2013, 07:48 --

 

PJT, płatuś :mrgreen:

 

-- 20 gru 2013, 07:49 --

 

ladywind wieslaw.... jestescie nafejsie?

u mojego syna w szkole byly dzis jaselka...to bolesne w wykonaniu takich dzieci

 

 

U moich dzisiaj ale nie ida do szkoly bo cos choróbsko ich rozbiera :(

 

-- 20 gru 2013, 07:52 --

 

mi całkiem niezle, dowiedzialem sie od pani doktor ze wygladam jakbym nie mial 20 lat ;) miło się z nią korepetycjowało, u Płatka też dobrze także dzien uważam za udany :mrgreen: a jak tam u Ciebie ?

 

To Ty taki młodziutki jesteś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, cześć :) jejku, jak ja ostatnio źle spie :( budze sie albo sama, albo ktoś/coś mnie budzi,potem nie moge zasnać...Milion mysli w głowie, co do zrobienia, ze nie da rady wszystkiego zrobic...

Od rana dzis ryczec mi sie chce...

Wczoraj w koncu mąż byl po poludniu w domu to ciagle na niego naskakiwałam o byle pierdołe :why: sama ze soba wytrzymac bym nie mogla...szkoda gadac..wszystko mnie drażni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×