Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje, ze Ty musisz wlasnie odkryc, dlaczego masz wtedy te objawy jak tego nie robisz. Ale tak naprawde odkryc, na pewno gdzies ta przyczyna gleboko schowana. I wtedy jak dowiesz sie dlaczego, po co - co to Ci daje, to moze bedziesz mogl znalezc inne mozliwosci.

 

-- 15 gru 2013, 19:49 --

 

albo wlasnie jak to odreagowanie to tez, dlaczego tak odreagowujesz te sytuacje itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałam,że to jak żyjemy,w sensie czy mamy właśnie uporządkowane mieszkanie świadczy o naszym stanie psychicznym...ja kiedyś byłam pedantką a teraz to często mam bałagan...i go nie ogarniam i w życiu emocjonalnym też mi się zrobił bałagan...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tak mi lekarka kazała tzn w sumie kazała mi rano i wieczorem jesc 10 dni, ale ja 2 dni tak jadla a pozniej jak mi lepiej bylo to po jednej na noc jadlam, bo kazała po 10 dniach tylko na noc jesc... a ja sobie to troche zmienilam i lteraz zmniejszylam do 0,25 na noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, I bardzo madrze robisz ze zmnieszasz i wiedze ze to Ci idze. Co sie tyczy efetkow po zazyciu to prawda jest taka, ze

po tek lekach jak juz przestaje dzialac to masz nasilenie objawow, tak wiec jak cie cos meczy to miej to na uwadze. Moza byc po tym samolonym i sennyn. Nawet jak lej juz nie dziala to ja jestem przymulony, dlatego nie lubie brac na sen, bo wiem ze czeka mnie zamulenie nastepengo dnia. Ostatio bralem 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesławpas ja mogę dostać ataku kilka godzin później albo jak to w środku jeszcze ciągle przeżywam i analizuję...dręczy mnie wtedy myśl,że np.nie powiedziałam nie albo coś innego (zależy od sytuacji) i dręczy mnie to czasem dopóki tego jakoś nie ułożę sobie w głowie...ale to jest jakby świadome...ale ostatnio tak się czułam,że nie wiedziałam czemu to wszystko się ze mną dzieje...i dalej nie wiem...dlatego idę do psychologa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×