Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, też mnie wkurza, że ludzie tylko się witają tutaj. A gdzie ożywione dyskusje? No gdzie?

:pirate:

No, to dawaj, zaczynamy.

 

-- 13 gru 2013, 00:24 --

 

Depakiniarz, też mnie wkurza, że ludzie tylko się witają tutaj. A gdzie ożywione dyskusje? No gdzie?

:pirate:

No, to dawaj, zaczynamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, też mnie wkurza, że ludzie tylko się witają tutaj. A gdzie ożywione dyskusje? No gdzie?

:pirate:

A co powiesz o osobach które nawet się nie przywitają ? ;)

 

-- 13 gru 2013, 01:26 --

 

Poczekajmy az chadowcy beda mieli manie to wtedy postow sie namnozy z pomyslami :)

 

Nie wypowiadaj w złą godzinę ;) Dzisiaj muszę przekręcić dobę ,czyli nie mogę zasnąć . Nie uśmiecha mi sie zasypianie 0 6 rano . Roztropek lekarz zmienił mi dawkę z nasennej na antydepresyjną ,nie dając nic w zamian .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze a ja nie wiedzialem.

 

Pisze o terapu grupowej bo bylem dzis i mocno mnie to zdolowalo, ludzia gadaja o tych swoich problemach. W sumie mam wrazenie ze wszycy sa zdrowsi niz ja.

Jest tez inny kolga to tez uwaza ze jest natrudnieszjym przyadkiem w grupie. Jest to grupa dla nerwicowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wam też regularnie zawiesza się net o 1:03? Albo o 0:03? :lol: Bo mnie tak się dzieje od kilku dni. :lol:

 

wieslawpas, nawet nieźle - pogadałam jakąś godzinkę ze znajomą na okienku między zajęciami, a potem nudziłam się przed lapkiem wyczekując na te późnopopołudniowe zajęcia. ;)

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

wieslawpas, nie wiem, czy cały net, ale forum na pewno. Bad gateway czasami też się pojawia, ale głównie strona długo się ładuje. Trwa to jakieś 2-3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×