Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, w 2004 nie bralem paro, Nerwica u mnie zaczela sie w 2001 ale nie brałem nic. To znaczy cos mi zapisali ale poczulem sie zle po tym stwiedzilem ze lepiej bedzie jak walne piwko wieczorem. No i zaczal sie okeres picia piwa. Jak mialem atak to do knajpy 3 piwa i po sprawie. Pozniej wozlielm ze sobą piwo w plecaku zamiast afobanu. Najciekawsze bylo to, ze woziłem przez cal rok, ale zawsze gdziebm sie nei ruszl musialbyć plecak z tym jedm piwem. Dzieki temu piwu to prztrwalem pierwszą nerwice. Z roku na rok piłem co raz mniej. Później odstawiłem na jakieś 5 lat.

Mnie tam piwo i imprezki wyciągnęły z nerwicy, a w zasadzie kiedy odstawiłem piwko i przestałem imprezować zrobilo sie gorzej. Zreszta nastrszli mnie alkoholizmemmozno sie tym przejalem tak ze nawet poszedłem do poradnii, tam mnie gosciu uspokoił. Wizta w poradni tez kosztowala kupe nerwów

A psychiatra który mnie zna 8 lat, powiedzial ze to przesadaNic tak dobrze nie dzialalo na uspokojenie jak piwo zadne inne leki. Zreszta piwo czy lek to jest to samo - zwykly zamulacz.

 

Teraz jade na tym coaxilu. Paro zażwa co drugi dzien połówkę tableti od paru dni. Na tym coaxlu nie ma efektu odstawiania.

 

-- 05 gru 2013, 22:47 --

 

platek rozy, Spokojnej:).

 

Nawisaem mowoac jak sie kieds spotkalem z gościem miał jakic cieższy przypadek - nie nerwice to dochodzlem do siebie z tydzien.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć nocnym duszkom.

 

ja właśnie ogarnęłam paczki mikołajowe i siedzę pod kołderką bo Xawier nadciąga. serio się boje bo u mnie wieje bardzo a przecież ja na południu jestem. Ciekawe jak się Amelia miewa bo Ona na górze polski.

 

a jak już o lekach piszecie, to może ktoś wie co bym mogła wziąć aby dodać energii swemu życiu, dostałam na to ten Sulpiryd ale już go od wczoraj nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ile bierzesz paro? Wiesz ja na paro tez nie mialem lekko z poczatku, miałem wrażenie ze nie dziala nawet przez pare miesiac, ale i terapia pomagala no i sam coś tam robiłem. No generalnie zeby w zyciu bylo fajniej no i sumie tak naprawde na paro, na terapii i po robieniu swiata fajniejszm chyba po roku zrobilo sie w zyciu naprawde fajnie. lata 2010, 2011 i 2012 były już super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Czyli ze masz tak jak ja. Ze sa okres kied jest OK, i nawroty? Zaczałaem miec w wielu 30 lat. W sumie mniej chorowalem niz chorowalem. Pierwszy lek to był seronil - świat stal się piękny i po 3 miechach odstawililem. Jakoś wskoczyło na plus wtedy i lekarz sam byl w szoku, ze tak szybko przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×