Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ale ilee wpsarcia w jednym momencie,nawet nie wiecie jak mi sie buzia cieszy,domyslam sie ze ten Prazmolan to prawie Placebo ;-).

Jesli chodzi o ta diagnoze too mialem wczesniej skierowanie na probe tezyczkowa wyszla ujemnie,potem na rezonans kregow szyjncyh musialbym tu caly wynik rezonansu wypisac ale neurolog powiedzial ze w miare okej poza drobna przepuklina 2 mm ;-).ale to niegorzne.

Dziekuje Wam wszystkim bardzo za pocieszenie ;-).

PJT, wiem wiem ze to moze byc tylko nerwica albo az nerwica :D.

Tak czy siak badanie trzeba zrobic zeby wykluczyc wszytsko co mozliwe.

Wczoraj mialem rozmowe o prace,nawet sie zbytnio nie stresowlaem,staralem sie jak najczescie patrzec w oczy babce ktorej rozmaiwalem zeby nie uciekac gdzie na bok wzrokiem bo to juz byloby widac ze mam jakis problem ;-).

Poszlo w sumie latwo,gladko i przyjemnie,teraz tez czesciej sie otwieram spowrotem na rozmowe z bliskimi przyjaciolmi ;-).

A juz niedlugo tyle czasu oczekiwana przeprowadzka.

Nowe mieszkanko juz powoli wyglada coraz piekniej ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kurwa gdzie ja nie byłem :) teraz ma indywidulana dobra mam psycholog z doświadczeniem już się skumplowaliśmy więc jest git ale prywatnie w wawie masz sesje od 1h do 1,30 ceny od 80 zl do 150 zl dochodzą średnio mówiąc , a już ci wybitni to sobie życzą czasem i 200 zl więc jak wszędzie kasa k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, noo jakoś idzie,chociaż jeszcze czeka mnie wizyta u psychiatry,ale to dopiero w Gdańsku bo w naszym Wejherowskim to jeden psychiatra na NFZ i do tego nieciekawy,juz zreszta kiedys wspominałem,a pieniedzy poki co zbytnio nie mam ;-).Teraz mieszkanie na utrzymaniu i wogole,koniec siedzenia na garnuszku u rodzicow itp.itd ;-).Pozniej jak sie cos skleci to zapewno pojde na prywatna psychoterapie.Chcialbym wyjsc z tego bez pomocy lekow ale jesli juz bedzie koniecznosc to nie bede mial wyboru ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, No stresu jest coraz mniej,troche sie tym zaniepokoilem ze pod tym wzgledem takie badanie ale miejmy nadzieje ze to nie to..A jesli to jakos bedzie trzeba sie z tym pogodzic ;).Staram sie byc dobrej mysli,chociaz latwe to czasem nie jest :D

 

Ja zrobiłem wszystkie badania chyba, wielu mówiło mi że all right man, all right, ale moja głowa ciągle mówi mi że jestem chory. Czasem na raka, czasem pasożyty i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianwej, Jestes silny i usmiechniety..a lekarz musi na badania dac taka , jego praca,

 

jak ostatnio mialem mocna chwila zalamania to przypomnialo mi sie slowa pewnej Pani ktora poznalem za granica,byla moja wspolokatorka i miszkalem tam razem ze swoim mezczyzna ;-).

Byla ode mnie o 20 lat starsza,ale powiedziala mi takie slowa ktore mi do tej pory utkwily w pamieci " ze nigdy nie poznala tak mlodego chlopaka jak ja ktora potrafi miec w sobie tak sila i zk torym sie jej tak dobrze rozmawia,ze jest we mnie cos takiego czego nie widziala chyba wczesnie " miloo sie naprawde zrobilo ostatnio to sobie przypomnailem i sobie pomyslalem skro powiedziala mi to starsza ode mnie o 20 lat osoba ktora tez miala swoje przejscia to czemu mam sie poddac w walce ze swoja nerwica ;-)>

 

-- 26 lis 2013, 22:26 --

 

ja próbowałem się leczyć alkoholem i imprezami i mi się nie udało :D

 

 

ja to raczej w ten sposob sie doprowadzilem do stanu nerwicowego,nie stronilem od uzywek na ipmrezach,pozniej nagle powiedzialem basta no i jest jak jest.

piwka sie czaeem napije ale zanim je tkne to sie zastanaiwam pol godziny :D

 

-- 26 lis 2013, 22:28 --

 

PJT, hmm..calkeim dalekoo nie ;-).Ale jakis tam kawał jest.Z Wejherowa do Gdanska mam godzine i 10 minut drogi pociagiem.Samochodem do Pruszcza moze bym jechal z polotra a moze godzinka zalezy od tego co sie dzieje na drodze ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja też ;) ćwiczę dodatkowo jogę. Ale gdy zacząłem chorować poważnie to poszedłem na odosobnienie i mi sie poprawiło, ale nie mogę uwolnić się od strasznie mocno zakorzenionego we mnie schematu/uprzedzenia. Teraz szukam większego kontaktu z ludźmi w rl, żeby moja podświadomość nauczyła się, że ludzie nie gryzą, że jestem bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×