Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, Ok Kochana:) po prostu nie mialam do czynienia z azjatyzkimi kosmetykami :bezradny: aczkolwiek o nich czytalam trochi ;)

 

Co porabiacie? Ja staram sie troche sprzatac:)i slucham sobie skladanki na spotify :mrgreen: Misiak na korki sie wybiera

 

-- 27 lis 2013, 17:27 --

 

tosia2, witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak. Kurde ale jak to jest u nas - np. zwykle przeziebienie, to czlowiek umiera, bol brzucha to tak samo, nic zrobic nie mozna. Wieczne problemy :hide:

Ja musze koniecznie wracac do PL bo tutaj sie czuje malo bezpiecznie, nawet nie wiem gdzie lekarze, gdzie udac sie w naglym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam u Was słychać? Dzisiaj obudzelm sie kolo 10:00 i nawet miałem takie fajne stany myślenie o zwykłych zyciownych sprawach bez obajwow nawet sie zdrzemnąłem do 13:30. Później zadzwonił budzik ustawiany dwa tygodnie temu. Wyrwalo mnie to z dzemki, później znowu praca i wkurzanie sie z klinetami.

Juz nie wiem moze zalozyc watek wlasna firma i nerwica... Ale chyba nie bo juz to firmy nigdzie bym nie odpoczął. Baba jedna mnie wkurzyla bo nie chciala wypelnic fromularza zamówanie, a ja mam duzo klientow i moge sobie pozwilic na nonszalacnje. Napisalem nie to nie, ona ze ja nieprofesonalny jestem.

Co za baba ludzie mysla sobie ze jak chce wydac 200 zl to moga robic nie wiadomo co. W sumie wcześniej miałem taki dobry leniwy humor.

Wczoraj w nocy po intensywnym dniu odczuwalem takie fizyczne zmęczenie taka dętka dziwne.

 

Jak wam czas leci tego popołudnia. Jak sie czujecie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×