Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Do dupy :F Czasem myślę, że nie trzeba było nawet zaczynać brać bo jakby mózg się stępił dodatkowo oprócz z powodu zaburzeń, a samopoczucie stało się zależne od leków tak, że bez jest kiepsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wróciłem do mieszkania sukcesem bylo to ze dziś znowu nie miałem żadnych objawów jak bylem w sklepie. Jest takie miejsce miedzy polkami

gdzie biorę ciastka, wielka tam ciasnota i tam mnie najeczesicej dopada, a dziiaj nic ponieważ zainteresowaniem się cena ciastek pierwszy raz od dawien dawna.

Zawsze bralem bez patrzenia na cene. Jednak nie moze byc za dobrze gdyz w czasie ceremonialnego picia mleka podzeszedł do mnie żul i przerwał spokój,

a w chwile potem przyjechała policja a ja stalem na zakacie o czym dowiedziałem sie od jakigos starego zgorzkniałego zgreda.No i ciśnienie skoczyło.

Ruch na miescie był faktycznie dzis duży, ale w końcu zajechałem do chaty.

 

Jak tam leci wieczorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, bo jak mi te leki nie pomoga to juz nie wiem co mi pomoze :bezradny:

 

-- 27 lis 2013, 21:06 --

 

hania33, a tu czasem to sie zastanawiam c zy w ogole mam sobie np cos kupowac bo przeciez i tak sobie wegetuje tylko, nie wiem moze jakbym poszla na sile do pracy to bym o atakach zapomniala?:D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Ja znow kurde spiaca , czytalam , jak pisal jeden chlopak , mu lekarz kazal dzielic dawki , część brać rano , druga czesc popołudniu..

 

-- 27 lis 2013, 21:09 --

 

platek rozy, mi moj lekarz kazal szukac pracy od razu, ale nie ma :bezradny:

 

-- 27 lis 2013, 21:10 --

 

nerwosol-men, Witaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tylko jak zlapie atak w pracy? to mnie zaraz wywala, a dwa jak ja tam dotre? hulajnoga chyba :D:mrgreen: bo lokomocji sordki odpadaja :D

Etam, mnie kilka razy w robocie złapał atak, a właściwie początki. Przerwa prywatna, do łazienki na szybko, szklanka zimnej wody na raz, zwarcie zwojów mózgowych i pracujem dalej, chociaż z niesmakiem, ale jednak dzień do końca dociągnąć. Z dnia na dzień ataków było coraz mniej, po dwóch tygodniach już w sumie olewka. A docieranie polecam z buta, nie myślisz przynajmniej o tym, jak zrypany dzień w pracy będzie siedząc na zimnym siedzeniu w komunikacji miejskiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×