Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Ja to po przebudzeniu nie miałem ochoty wstać z łożka wogole i tez najchetniej bym wogole caly dzien przespal ale poszlo z gorki ;-).Chodze na rehalitacje drobna kregoslupa jakas,na takie prady przeciwblowe,nawet troche pomaga po 4 zabiegu ;-).Tylko babka to by mnie wogole na kase tam chciala naciagnac od razu z bomby ;D.Miałem ubaw bo pytalem jej czy zajmuje sie fizjoterapia i powiedziala ze tak.To ja jej opowiadam o swoim problemie z kolanem i tak z czystej ciekawosci chcialem zobaczyc co ona mi doradzi bo ja tam akurat juz swojego fizjoterapute mam i mysle ze jednego z lepszych na jakiego moglem trafic.Taki dziadek Pan Michał ma 62 lata a jezdzi biegac na maratony i wogole,kiedys pracowal z Borussia Dortmund,ale powracajac teraz wlasnie do tej pani to tak jej mowie i mowie i ona mi daje 4 cwiczenia..ktore mialem zrobic 4x10 z wlasnego doswiadczenia wiem ze dwoch z nim nie powinienem wogole zrobic w takim stanie jakim jest teraz moja szpyrka :D.A ona mi tak mowi no to stopniowo bedzie lepiej..Po 4 cwiczeniach..dobre jaja.Gdzie jezdze do Gdanska na cale polotroa czasem 2 godziny i tych cwiczen robie multum ze wychodze czasem to nie wiem pozniej w ktore strone na pociag :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tak na kijkach chodzilam jeszcze do niedawna , bo mnie to upokajalo :mrgreen: bylam zadowolona dziewuszka na kijach :D

 

-- 27 lis 2013, 21:58 --

 

A najgorsze ze kiedys poszlam na tych kijach na spacer w lekkiej fazie hipomanii na mobemidzie jak zaczelam go brac dopiero i spiewalam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość już poszedł, powspominaliśmy troche, nawet mnie dowartościowała że jest ze mną lepiej jak było, oprocz brzucha, potlumaczyla mi troche to prawo hooke'a bo jest po budownictwie to miala statyke, dzięki Płatuś za zamówienie żarcia (było niedobre hehe :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale rehabilitacja to zawsze wymaga bolu i cierpniea,ale przede wszystkim naszego samozaparcia tak samo jak nasza nerwica ;-).

Jak zaraz po operacji sie rehabilitowalem to moj fizjoterapeuta wlasnie mi powiedzial,rozumiem ze moze sie nie chciec,ze to juz meczaca,ze ciezko sie przez to brnie ale tylko krew,pot i łzy doprowadzaja nas do sukcesu ;-).No to zapierdzielalem jak dziki :D.A teraz znowu musze walczyc ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Chcialem nawet sobie taki tatuaz na nadgarstku zrobic "Vivere est militare" to po lacinsku wlasnie zycie jest walka ;-).A moj starszy wujek bardzo religijny ostatnio jak z nim rozmawialem powiedzial mi ze zycie to tylko pielgrzymka jak ktos wierzy to i tak bedzie zyl wiecznie ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ja sie juz wtych Twoich bylych to gubic zaczynam, jedna 6 letnia , rdruga 4 letnia teraz jakas roczna zas, :mrgreen:

 

-- 27 lis 2013, 22:14 --

 

hania33, zamawialam Pawelkowi jedzenie wiesz ? ja w krakowie a On w gdyni i facet mi sie pytal jak dojechac na jego osiedle a ja mowie yyy nie wiem mieszkam tu dwa dni:D bo nie mam pojecia nawet jak Gdynia wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://maps.google.pl/?ll=54.501661,18.520117&spn=0.007526,0.01929&t=m&z=16&layer=c&cbll=54.501667,18.516015&panoid=7FNmzgD2FsSRgVCB_977qQ&cbp=12,141.42,,0,0

 

platek tu jest Twoj dom 107a rozejzyj sie w okolicy jest slicznie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×