Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie muliły, benzo prawie od początku, a sen i tak nie jest pełny, przebudzam się co kilka godzin, teraz znacznie się pogorszyło, więc zrobię sobie badania... Od zawsze byłem masywny i wysoki, więc potrzebuje większych dawek, dla jednych są one kosmiczne dla innych normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, no ja tez mam, ale czasem poswiecam jedna niedziele wicia sie w lozku z bolu na rzecz fajnej imprezki, ale to tylko wynik mojej glupoty ;p zeby bylo bez offtopu to powiem tak: 13 dzien paro + mirta, sucho w klapie, ciagle cos popijam, i pewnie niepotrzebnie jest to cola? rece juz sie nie trzesa, jest dobrze, duuze oczy(na wenli tez to mialem), natretnych mysli niema, albo sa "za sciana", moje nastawienie od poczatku bylo dobre, a teraz sie jeszcze powiekszylo wiec jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja nigdy sie nie moge dobudzic rano w jakiej dawce i ile bierzesz paro juz ?

 

-- 23 lis 2013, 15:23 --

 

od 3-4 dni normalna temperatura ciala ale czuje ze wszystko wokol mnie jest zimne a ja jestem strasznie rozpalony pomimo normalnej temperatury;/ bola mnie takze oczy biore 10 mg paroksetyny i 50 mg sulpirydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forfiter, ja mam takie ataki nerwicy po alkoholu,ze nie piję od 9lat

Freda , a wiesz ,że za tydzień też mi stuknie 9 lat bez alkoholu . Nie piję, bo wszystko co najbardsziej chorobliwe, szkodliwe i niszczące ,a wręcz samobójcze wychodziło ze mnie po alkoholu ścierwojebliwym. JE+BAĆ ALKOHOL!!!, to nasze zwycięskie HASŁO. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×