Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ratowałem się benzo, zajebiście wiedzieć że wena pomaga mi na tyle że muszę się tym gównem ratować, boje się o tę kuracje lekową, zaczynam tracić wiarę w jej sens.

Czuje się coraz gorzej... i gorzej.... gorzej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt no ja chyba tez bede sie ratowal benzo ciężki dzien i tydzien za mna a o dziwo nic mnie tak nie wymeczylo jak 3 terapie.

Pociesze cie, ze jak kiedys bralem paro to od czasu do czasu tez bralem benzo, albo po prostu nawaliłem sie paroma piwami. Teraz tez mnie ciągnie do piwa, ale

biore pernazyne a to neuroleptyk, na ssri chlalem. A ty to jestes muzykiem, w sumie fajne "fucha". Łatwo o panienki zapewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie koncertuje, nie gram nawet prób, się dziwie że jeszcze mnie nie wyjebali, nie mam z nimi kontatu od 3 tygodni, nie mam siły z nimi gadać.... Nie mam żadnej fuchy. Stare projekty które miały sens się rozpadły, przeze mnie....

Takie to były panienki, że jak tylko nerwica mi dojebała, to zostawałem z nią sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no to czemu nie masz sily z nimi grać? Coś sie stało, ze musiałeś zażyć bezno czy tak samo z siebie???

Mnie dziś dopadl lęk wolnopłynący co mnie zrozpaczylo bo normalnie to mam takie stany spięcia bez lęku żadnego. Z jakimi ty walczysz objawami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpendicular, Sa takie panienki, ktore tanczą po stołach nawet ladne, ale jak tutaj sie z taka spotykac majac w oczach jak wypina pośladki na stole. Widuje a knajpie w Gniezdzie piratow takie trzy fajne niuniue jak tańczą na stole. Na chwile obecja sie podoba, ale z dluuuużasza raczej sie nie podoba bo bym to mial przed oczami.

 

Purpendicular, chyba rzadko tutaj bywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja też nie śpię, bo wyspałam się w ciągu dnia /wirus mnie dopadł/, ale już czuję się lepiej. Poza tym nasz Czikunio ma /chyba po raz pierwszy/ problemy żołądkowe. Wychodziliśmy z nim w nocy 2 razy. Teraz czuwam, obserwuję go.

Nie chcemy iść z nim do weterynarza, bo zaraz będzie kłucie, pobieranie krwi itp. A on poza tym, że częściej ma potrzebę wyjścia, zachowuje się normalnie. Chyba, że coś się zmieni, wiadomo...

 

-- 23 lis 2013, 05:09 --

 

Lolek20L, sorry, nie zauważyłam Cię...wyśpisz się po powrocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludziska, wymęczony jestem dzisiejszym dniem, ale jeszcze jadę zajrzeć co tam sie dzieje na imprezie w pubie Bolek a później spadam na piwko do znajomego. Popiszce tutaj pare fajnych postów, żeby bylo o czym rozmawiac po 23. Jak nie bedzie 10 postów to będę rozczarowany!!! :)

 

Wracam okolo 1 w nocy i siedzę to 3 zazwyczaj. Kestler wiem ze tutaj bęzies zjak Tam minal dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×