Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Samym pistoletem i nożem można zadać ból na tyle sposobów że nie do zliczenia,nie mówiąc już o wymyślnych pojebaństwach jakimi były narzędzia tortur...to ciekawe,skąd w naszym rodzaju tak wiele pomysłowych idei,na zadawanie cierpienia,powolnego zabijania,męczarni i reszty :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Samym pistoletem i nożem można zadać ból na tyle sposobów że nie do zliczenia,nie mówiąc już o wymyślnych pojebaństwach jakimi były narzędzia tortur...to ciekawe,skąd w naszym rodzaju tak wiele pomysłowych idei,na zadawanie cierpienia,powolnego zabijania,męczarni i reszty :pirate:

Bo ludzie są z natury okrutni i uwielbiają oglądać takie widowiska, czyjeś cierpienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to czemu nie ma sprecyzowanego znaczenia słowa sodomia, raz, że ze zwierzętami, inny, że pederastia albo wordnet mówi, że w dupala. Sodomita- to mi się podoba, chciałbym nazwać się marzycielem sodomitą, ale nie mogę bo ktoś powie, że chciałbym wychędożyć krowę czy kota :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmienie temat. Ostatnio poznalem pewna Panne (oczywiscie nie moglo to byc na trzezwo :P). Otoz ta Pann chciala mnie zabrac z klubu wraz z kumplem, gdzie bylem lekko mowiac w stanie tegiego upojenia. Po paru dniach od imprezy postanowilem, ze ja wyczaje na fejsie, bo innej opcji kontaktu nie bylo. No i tam chwile popisalismy i ona wyjechala z tekstem, ze sama jest w szoku, ze sie troszczyla o kogokolwiek po alkoholu, ze to sie zdarza od czasu do czasu, ale z reguly to raczej nie i zebym sie nie przyzwyczajal, bo ona nie potrafi byc mila. Coz, odebralem to jako: "fajnie bylo, ale spierdalaj", ale moze zle to interpretuje? Moze jestem wyjatkowy skoro chciala sie mna zatroszczyc? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no nie wiem. Nie wyobrazam sobie czegos w stylu: "chcialbym Cie podrywac, ale nie wiem czy Ty mi dajesz kosza na starcie?"

-ista, z tego co pamietam to tego znajomego nie bylo przy naszej gadce. Przynajmniej tyle zapamietalem :P

silence_sadness, jestes kobieta. Ty mi powiedz 8)

 

Zgaga mnie pali po piciu sprite'a i zarciu czekolady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×