Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, oni i tak już prawie wykastrowani, tylko jeszcze podrygują w przedśmiertnych konwulsjach ;)

No i kolejna forumowiczka z cipką tak zimną, że co rano musi zdrapywać z niej szron. 8)

:silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pojawi sie u mnie lęk wolnyplynący nie mam takich objawów normalnie tyłko takie stany spięcia i napięcia. One sa lepsze a nie widziałem o tym. Lęk pojawil sie jak wychodzilem na parking zeby pogadać z gościem i myslelm sobie ze bede mial u niego mocne napiecia bo zazwyczaj mam, tylko wyszedlem z mieszkania i od razu to poczulem. Zazwyczaj nie mam leku wolnopłynącego i ja głupi narzekałem... Co mam teraz robić nie jestem do tego objawu przyzwyczajony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest niezwykle ponętny

zgadzam się w pełnej rozciągłości, a te rogi dodają mu zwierzęcej, męskiej charyzmy.

 

aa iii:

magnolcia,

swoim libido mogłabym obdzielić tysiąc takich "lej w dywan" forumowiczów jak Wy
a co to ma do rzeczy? Seks uprawia się od do o konkretnych porach/dniach? Nie rozśmieszaj mnie

mmm, porwały Cie emocje, to dobrze. :great: hyhyhyhy

 

ide spać, bo nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej to ja napisalem takiego dramatyczego posta a on nikogo nie poruszyl... chce zeby wrocily mi te napieca bo je znam, kurcze a czulem sie tak dobrze po pracy, wyczerpany wymeczony ale przynajmniej wiedzialem co z czego sie bierze. Napięcie moje drogie wracajcie, juz nie bede na was narzekał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×