Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Z tego co widzę to matura rozszerzona z polskiego polega tylko na wypracowaniu, zgadza się? Nawet lektur nie trzeba czytać? :roll:

 

//wypracowaniu z fragmentu tekstu

Na rozszerzeniu są spoza listy, choć ostatnio w jednym z tematów była Iliada. ;) Fajnie jednak wiedzieć coś o utworach, które akurat się pojawią, ale trzeba mieć szczęście :mrgreen: Np. mnie to w tym roku uratowało dupę (Imię róży wybrałam (coś tam jeszcze było) i nie pożałowałam 8) )

 

 

Przy okazji - dobrej nocy wszystkim! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czulem sie tak dobrze dopoki nie przeczytalem posta pewnego. I to mnie zdolowalo. Kurcze, nie wiem czy to doby pomysl z tym forum. Ludze zastanowice sie co piszecie innych, szanucje ich obawy, uczucia i nadzieje. Kurcze caly dzien trzylalem sie jako tako nawet mialem godzine temu dobry nastrój a tutaj taki zong. Nie mam sily, to już drugi raz w tym tygodniu. A wczoraj tak dobrze mi sie pisalo z tym gościem co ma nicka Rx, chcialbym sie czuc jak wczoraj albo jak godzine temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen z silnym lękiem w tym śnie, i miałem w nim spytać na forum czy to może być zespół serotoninowy, poza tym u lekarza wywąchał u mnie opętanie i przepisał jakiś lek, nie pamiętam, może miserikordynę :D uwielbiam te popieprzone sny na lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, sugerujesz, że napierdzielanie w Lego zdezorganizowało Twój rytm dobowy? :P

ja bije ostatnio swoje rekordy, spie piąty dzień po 2-3-4h, czuje się jak rakieta z urwanymi statecznikami :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×