Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul, Tez bym tam nie poszedł, ale mam auto dzieki niemu nawet 20 km to niedaleko.

Ciekaw ktore moje posty masz na mysli o czym pisalem? Z tym psudo dobrym samopoczuciem mam to samo, sa tylko fajne chwile

miunty, kiedy ogrania zapomnienie i pogrążenie sie jakiejs czynności rozmowie pisaniu, pracy.

 

-- 24 lis 2013, 04:53 --

 

rotten soul, Dobranoc :) Na pewno troche jeszcze posiedzie, bo coś czuje, ze po takim intesywnym dniu predko nie zasne... a moze zasne, no ale za bardzo jestem pobudzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrych horrorów już nie ma, skończyły się na Cosiu :P

Ale...może obadaj Shutter, Conjuring, Case 39, o ile nie widziałaś ich

 

-- 24 lis 2013, 05:05 --

 

Reiben, Siema, jedn gosiu co pracuje na parkinu opowadal mi jak w latach 80 na festiwalu w Opolu wyrywal laski na gigancie i bral je na chate. Treaz przez to nie moge zasnać :)

 

siemka Wiesiu, skurczybyk jeden, takim to zazdroszczę, a może miał też giganta to łatwo szło :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Moze i mial giganta ale chyba w rosporku. Mial taka metode ze szedł z psem a jak jaks dziewczyna glaskala psa, to sie do niej odzywal i zakadywal i zaciagal to łóżka. Znazy sie one same szły.

 

-- 24 lis 2013, 05:14 --

 

silence_sadness, to o mnie ostatnio rozbawilo to kacwawa, a najbardziej gra Zbrojewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, no mnie całkiem pozytywnie zaskoczył, bez szału, ale na tle reszty 'nowożytnych' horrorów jest imho dość dobry

 

-- 24 lis 2013, 05:20 --

 

tymczasem ja idę poleżakować w zimnym łożu ;p o dziwo dziś mnie trazodon nie usypia jak to zwykle

 

-- 24 lis 2013, 05:20 --

 

bywajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×