Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bylem drugi raz w Labolatorium Psychoedukacji na pschodynamicznej.

 

-- 20 lis 2013, 21:37 --

 

Jak to jeden telefon potrafi wygenerowac stresa mialem dzis spokijnie spedzic wieczór i na to sie zapowiadało, a tutaj zadzwonił znajmy i opowiada i przydach w usa i ze zaraz otwiera piwko. Denerwuja mnie takie rozmowy, żałuje ze odebrałem ten telefon. A już byłem taki uspokojony.

 

-- 20 lis 2013, 21:40 --

 

nerwa, Mozna by te budke powiekszyc i mielbysmy takie sesje przy piwku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja za wszystko prywatnie płacę :) pracuję to jakoś daje radę, bo państwowo to dziękuję za opiekę

 

-- 20 lis 2013, 20:52 --

 

hania33, nie hania to jest tak że dają ci ćwiczenia itd, każą ci coś robić narazić się wręcz czasem na te lęki itd , zmieniają ci schematy myślenia itd

 

-- 20 lis 2013, 20:58 --

 

dają do czytania czasem jakieś rzeczy tłumaczą analizują czemu co i jak po co, zachowania,funcjonowanie czlowieka itd , męczące czasem ale chyba skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy człowiek jest w silnym stresie, wtedy zaczyna oddychać niespokojnie i łyka za dużo powietrza, pojawia się wtedy czkawka, dziś i ona dołączyła do moich objawów, to wszystko właśnie przez łykanie tego powietrza w czasie niemożności złapania oddechu... Natrętne to wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy człowiek jest w silnym stresie, wtedy zaczyna oddychać niespokojnie i łyka za dużo powietrza, pojawia się wtedy czkawka, dziś i ona dołączyła do moich objawów, to wszystko właśnie przez łykanie tego powietrza w czasie niemożności złapania oddechu... Natrętne to wszystko!

 

no tak od łykania powietrza głębokiego jest czkawka , współczuję , duszność to jeden gorszych cięższych objawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×