Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z nerwicą zmagam się ponad 3 lata. Zaleczyłam ale poł roku temu wróciła. Chyba ze zdwojoną siłą... Mam zawroty głowy, serce mnie boli, kłuje, wali, słaba jestem trzęse sie właściwie mam wszystkie typowe objawy. Jestem właśnie w pracy i czuje jak zbliża się atak. Pomyślałam, że może tu mnie ktoś zrozumie co się w takiej sytuacji dzieje i jak to przeżywa i jak to w ogóle przetrwać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze? strach, że za chwilę zemdleję! Że wstydu sobie narobie i tyle! W przyszłym tygodniu ide do psychiatry ale nie moge iść na leki bo staram się o dziecko. Ale muszę się uspokoić bo jak mam ten czas starania i ciąży przetrwać prawda? Boże jak ja bym chciała to okropne uczucie lęku gdzieś zostawić za sobą i sie uwolnić.

 

-- 20 lis 2013, 11:38 --

 

A mój małżonek też mam wrażenie jakby mi nie wierzył i że to mój wymysł. I niby mówi, że jak czuje ze mam taką potrzebę to żebym szła do psychologa, ale ja wiem, że ona nawet nie stara się tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baja, doskonale Cie rozumiem...ja tez ciagle sie boje ze zemdleje :( Moj mąz jest kochany, wiem ze martwi sie ale z drugiej strony watpie ze mnie rozumie (choc pewnie by chcial)...Ktos kto tego nie przezył nie potrafi tego zrozumiec niestety...

Ja przez to ze jestem chora dowiedziałam sie ze moja babcia tez przez to przechodziła...teraz wspomina to jak mało znaczacy incydent (ma 80lat) ale miała jak ja podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! jeszcze Wam sie wygadam:)

Macie też uczucie ciągłego duszenia się? Normalnie mnie to ostatnio dobija! Ciągle doszukuję się jakiś nowych objawów, które przekonuja mnie że może mam jednak jakąś straszną chorobę. Podejrzewałąm już u siebie absolutnie kazdą, nawet jak czytam jakiś artykuł na onecie czy wp to zaraz sobie dopisuje nowe przypadłości. Był czas kiedy byłam święcie przekonana że mam SM, no i guz mózgu! Ci zdrowi nas nigdy nie zczają prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_ codziennie rano biorę.

 

baja Witaj :)

Wiem co czujesz. Faceci tacy są :( Mój małzonek po tym ataku w pazdzierniku sadził, ze ściemniam bo nie chcę mi się w pracy siedzieć i wogóle ze znudziło mi sie pracowanie :evil:

Ale w szpitalu jak lekarka mu powiedziała to inaczej na to patrzy. Tylko serduszko go boli ze siedze w domu i pare groszy z pracy mam. Ja bym wolała iść do pracy normalnie ale zeby wszystko zdrowotnie było ok.

 

-- 20 lis 2013, 13:24 --

 

baja unijkaj takich atykułów- bo tylko w depreche wpedzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baja, też już się naczytałam dużo za dużo, ile to już chorób sobie nawymyślałam, to straszne wiem co czujesz... Staram sie unikać wszelkiego rodzaju artykułów o chorobach ale czasem jest to silniejsze ode mnie, wpisuje i zaczynam czytać co doprowadza do paniki. Bardzo chce się od tego uwolnić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dlatego w naszym przypadku tym bardziej trzeba tę pamieć ćwiczyć. Mój psychiatra przed przepisaniem mi paroksetyny kazał mi to robić, uprzedzając, że u lękowców pamięć i koncentracja szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×