Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, umie sobie wyobrazić jak się męczysz a jedzenie to podstawa ja też ostatnio kiepsko do tego choroba nie umiem się wykaraskać chodze ledwo żywa anemia oczywiscie itd hania33, witaj w klubie z jedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geddes, nikt o mojej chorobie nie wie z wyjątkiem 2 znajomych i rodziców. Nikt też nie wiedział, że kiedyś miałam depresję. Maskuję się jak mogę :/

Saraid, hej :))

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geddes, ja w ogole nie ukrywam. Mowie wszystkim bo traktuje to jako normalny problem - tak jak jakas choroba czy cos. I w sumie dzieki temu, ze opowiadam, to czesto sie zdarza, ze ludzie rozumieja to, bo tez kiedys cos im takiego dolegalo, albo mieli jakies epizody. To jest naprawde bardzo powszechne! Ostatnio zaczela u mnie w budynku pracowac jedna polska, i chciala isc na piwo. Od razu jej powiedzialam, ze nie bardzo teraz, bo mam stany lękowe, ataki paniki i nie dam rady (mimo, ze jej praktycznie nie znalam). A ona mi zaczela opowiadac, ze rozumie, tez kiedys przez to przechodzila i jej mama to ma.

A z kolei tym ktorym opowiadalam a tego nie mieli, to tez widzialam, ze tacy przejeci raczej byli i po minach wygladalo, ze zdaja sobie sprawe, jakie to musi byc ciezkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×