Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co jest prawdziwe?


igor

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich na poczatku.Mam do Was pytanie-mam wiekszosc tych objawow ktore tutaj czytam od dluzszego czasu okolo roku ,ciagle mecza mnie jakies mysli ktore normalnie ktos obok nie jest w stanie zrozumiec np. ostatnio mam schize ze moje ciuchy zostaly nie wyplukane odpowiednio po praniu i ciagle wydaje mi sie ze teraz gdzie w nich usiade to miejsce jest zarazone,pozniej ktos przychodzi i usiada na tym miejscu wiec roznosi to dalej -tak wiec teraz nie jestem w stanie tego powstrzymac.Wczesniej zawsze gdy cos bylo nie tak np. ze sprzetem domowym wymienilem na inny lub zlikwidowalem mimo iz wszystko bylo wporzadku ale wystarczyl jakis blad np.uderznie i wydawalo mi sie ze juz nie jest z nim wporzadku azeby zabic te mysli to po prostu likwidowalem ten przedmiot-teraz jednak wymknelo mi sie wszystko z pod kontroli -boje sie ze juz zawsze bede w tym tkwil poniewaz musialbym wyczyscic i wyprac wszystko z czym sie stykaly te ciuchy.Prosze was o pomoc powiedzcie czy gdybym wzial jakies tablety to moglbym o tym zapomniec ?Do tego codziennie mam bole serca i rzadziej dretwienie lewej reki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tabletki na niewiele sie tu zdadza.O natręctwach nie można zapomniec>>je trzeba zrozumiec, a do tego potrzebna jest psychoterapia, którą gorąco polecam:D:DSama kilka lat meczylam sie z natrectwami i mowiac szczerze wielokrotnie dochodzilam do momentów krytycznych nie wiedzac czy jestem taka stuknieta czy chora.Ale w koncu cos drgnelo.Nie powiem ze jestem juz zdrowa ale jest coraz lepiej::):):):)Co do leków>>jesli jestes sobie w stanie poradzic bez nich to swietnie,ale jesli czujesz ze nie dajesz sobie rady to lepiej isc do psychiatry po jakies wsparcie.Sama korzystam i sobie bardzo chwale:):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja myślę ze masz natrectwa,najlepiej by było Gdybyś skontaktował się z psychiatrą i opowiedział to wszystko co Cię dręczy.Jeśli uda Ci sie trafic na dobrego lekarza napewno dobierze Ci odpowiednie leki które złagodz natręctwa.Ja z biegiem czasu nauczyłam sie ze najlepiej do natręcyw podchodzi na spokojnie.wiele osób poleca terapię---ja osobiście byłam na terapii dwa razy i na nic sie to zdalo---kazdy musi indywidualnie to rozpatrzac.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gratuluje Calineczka3,ale każdy z nas jest inny---nie mozna na siłę doradz lub odradz komuś to co u nas poskutkowało lub nie---kazdy musi sam podjąc decyzje, ja po wielu latch leczenia-nieskutecznego zreszta-wrszcie trafiłam n wykfalikowanego lekarza i dopasował mi idealne leki.mimo ze mam swidomośc że może bedzie koniecznośc brania ich do konca życia---to trudno wazne ze znow czuje ze żyje a chyba o to chodzi nam Wszystkim.pozdrowionka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą n-monika, każdy musi sam podjąć decyzje.Napisałam o swoich przeżyciach związanych z terapią po to żeby dac nadzieję,że z tego da się wyjść inaczej niz tylko dzieki lekom bo na przyklad u niektórych leki nie dzialają na natrectwa tak jak u mnie.Przez kilka dobrych lat męczyłam się potwornie pomimo tego ze cały czas bylam na wspomagaczach, i tylko terapii zawdzięczam to kim jestem teraz:):)Pozdrawiam wszyskich bardzo serdecznie:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igor, hm .. ja mam jedno zdanie o lekarzach, ale może daruję sobie pisanie o tym.

 

Pomyśl - jeśli Twój mózg jest w stanie myśleć i wręcz wmawiać sobie, że te ubrania są brudne, to czy nie może tego odmienić ?

Oczywiście, że może.

Spróbuj sobie wmówić tym razem, że jest to czyste.

Banalnie brzmi prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×