Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jednak, jaka była afera, gdy bonus ujawnił na forum treści PW, które wymieniał z ladywind. Wówczas niektórzy nie mieli wątpliwości, że powinno się za takie coś przyznawać ostrzeżenie...

 

A jednak ostrzeżenia nie dostał choć powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, dla mnie też jest to niesmaczne. To jak czytanie cudzych maili, listów... może patrzyłabym na to trochę inaczej gdyby to były pozytywne treści na zasadzie, z tą osobą dobrze się rozmawia, byłby to jakieś pozytywne wiadomości, ale chyba lepiej sobie dokopać.

Nawet jeśli pojawiają się jakieś niesnaski - można to uregulować bez ujawniania korespondencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja u niosącej radość tego nie zauważyłem

 

-- 20 paź 2013, 22:38 --

 

khaleesi, bo piszesz że gość chciał zwrócić uwagę i był zagubiony

przez off topy a sama je tworzysz hipokrytka

hola hola jaki zagubiony przez offtopy? Człowieku on ma zaburzenia i chciał samobójstwo popełnić. Wypraszam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, proszę o nie stosowanie w postach kilkunastu wykrzykników/znaków zapytania. Naprawdę jest to zbędne.

 

co za zrozumienie problemu

 

kasiątko, jeden z Twoich postów można było uznać za obraźliwy, choć przejawiałaś większe chęci do niekontynuowania sporu. Mam jednak nadzieję, że ta kłótnia została już zakończona i możemy zapomnieć o sprawie.

można uznać :shock: to można uznać, że jestem dziewicą

 

Dałam linka na jedno z forum. Mieli ubaw choć mnie to o dziwo nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja u niosącej radość tego nie zauważyłem

 

-- 20 paź 2013, 22:38 --

 

khaleesi, bo piszesz że gość chciał zwrócić uwagę i był zagubiony

przez off topy a sama je tworzysz hipokrytka

 

 

Wszyscy jesteście dobrzy z tym offtopem... Ja oceniłem pracę na średnią, wiadomo robią co mogą, też są ludźmi i mają swoje tak? Ja jak bym był modem to do porannej kawy by 5 banów leciało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, wykończony, nie pyskuje,ale nie gra coś tzn. że mod może sobie interpretować jak mu się podoba.

Ten pierwszy zaznaczyłam z racji, że się na innym forum śmieli. W sumie to śmieszne jest.

 

Jedyne wyjaśnienia jakie mi się suną by były obraźliwe. Przemyślę i napiszę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, ale znów Ty powtarzasz

I powtarzam- nie mam zastrzeżeń do pracy niosącej_radość.
a nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć. Dajcie wolność słowa i poglądów. Nikt nikogo, prawie nikt nie obraża, chyba że właśnie Twoje słowa można uznać jako obraźliwe, bo tak, czuję. To chyba od użytkowników powinno zależeć kto jest administratorem i moderatorem a nie od administracji. Żyjemy w czasach kiedy lud wybiera władzę a nie jest dziedziczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, jest forum publiczne i macie jeszcze raz tyle gości co użytkowników. Nie chciałam żeby się naśmiewali tak wyszło. Nie widzę nic złego. Każdy kto tu pisze musi mieć świadomość że to widzi tysiące innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, sama napisalas, ze to forum publiczne, wiec zbrodnia chyba nie jest wrzucenie linku z tematem na inna strone. Zreszta tak duzo osob robi (mam na mysli ogolnie, nie tylko to forum) i nie jest to jakas tajemnica przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, cytaty rzeczywiście nic nie mówią, ale zgłaszam, po raz kolejny, że owa moderator mi nie odpowiada, jak Ją złapię na czymś to nie omieszkam wkleić. W ogóle gdzie Ona jest? Niech się wypowie.

 

-- 20 paź 2013, 23:02 --

 

Nefertari, zabrakło argumentów. Na Wasze szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×