Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różnica wieku i wzrostu między partnerami.


korpus84

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, tak ale u 40 latka zmarszczki są seksowne u kobiety już nie.

Cóż, ja np. tak nie uważam. Znam sporo starszych kobiet, ze zmarszczkami, które ciągle są super seksowne i nie mam tu na myśli samych gwiazd filmowych. Moja osobista mama, żeby nie szukać daleko, najlepiej wyglądała w przedziale powiedzmy 35-50 lat, a nie 20. A raczej jak do tej pory, bo ciagle żyje i jeszcze ma szansę wyglądać lepiej. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, bylam zona starszego od siebie. Niestety jedynie rocznikowo bo z dojrzaloscia nie mialo to nic wspolnego. Teraz mam mlodszego partnera a nikt w zyciu sie o mnie tak nie troszczyl i nie dawal takiego poczucia bezpieczenstwa jak on. Wiec z tym matkoaniem to mit. Dziecko juz mialam i potrzebowalam mezczyzny a nie nastepnego dzieciaka

czym sie objawiala niedojrzalosc twojego ex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają młodsze lub w moim wieku, ale moje nauczycielki, które świetnie wyglądały i kusiły 10 czy 15 lat temu, nadal to robią. :D

 

Ach, racja, to kwestia wyglądu, o doświadczeniu życiowym nic nie wspominałem, ale mi się już o tym pisac nie chce. Podsumowując - jeśli dwoje ludzi się cieszy z bycia razem, to kim ja jestem, żeby im różnicę wieku wytykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie?

Jeśli osoby są pełnoletnie to raczej nie widzę niczego, co miałoby być negatywne. To tak samo jakby ktoś miał się czepiać, że facet jest łysy, a kobieta nie. Przecież to absurd.

Logika przeczy całkowicie schematom narzuconym od pokoleń przez ułomne istoty, którymi niestety podobnie jak zwierzęta są również i ludzie. Jeśli istnieje głębokie uczucie to nie patrzy się wtedy na powierzchowność. Kochająca matka też nie odrzuci dziecka tylko dlatego, że ma niebieski kolor oczu , a nie zielony, który wg. statystyk podoba się większej liczbie osób. Ludzie tak często uważają się za tolerancyjnych, dobrodusznych, prawych, wierzących...a tak łatwo przychodzi im krytykowanie innych na rzecz jedynie swoich egoistycznych wyobrażeń , kompletnie pozbawionych wiarygodnych argumentów.

Wystarczy spojrzeć na Matkę naturę, aby się czegokolwiek nauczyć. Dlaczego kobieta dostaje okres w wieku ok. 13 lat? Ponieważ jest już zdolna do posiadania potomstwa. Dlaczego natura tak stworzyła kobiety? Ponieważ organizm jest wtedy silny, młody i zdrowy. Dlaczego samce produkują nasienie do starości? By móc zapładniać młode samice. Dlaczego człowiek próbuje blokować naturę prawem? Bo jest tchórzem i w grze fair play odpadłby na starcie. Tak samo jak stając(bez broni) oko w oko np. z tygrysem <- ma 1% szans na wygraną. Człowiek zawsze musi się wspomagać czymś sztucznie wytworzonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak często uważają się za tolerancyjnych, dobrodusznych, prawych, wierzących...a tak łatwo przychodzi im krytykowanie innych na rzecz jedynie swoich egoistycznych wyobrażeń , kompletnie pozbawionych wiarygodnych argumentów.

Czyli nie jestem jedyny który też tak twierdzi,dobrze wiedzieć :P

Co do tematu i moich gustów,max 3 lata młodsze,ewentualnie o 3-4 starsze,na pewno mniejsze wagowo ode mnie,i nie wyższe .

(A co,pofantazjować i zaśmierdzieć hipokryzją nie można :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y a po śmierci jego ona młoda zonka wywaliła jego rzeczy od razu.

hę? Co masz na mysli wywalila? Na bruk czy jak? Ja w przyszlym tygoidniu jade spakowac rzeczy mojej matki i tez pewnie zniose do piwnicy. Czlowiek nie zyje...trzeba posprzatac zeby tacie latwiej sie zylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałam starszych partnerów (wcześniej dychę starszy, obecny jest "podczterdzieche" a ja mam ćwierć wieku :)) i taki stan rzeczy mi odpowiada.

Dla mnie partner mógłby być młodszy 1 do 7

Kurde jakbym sobie znalazła 7 lat młodszego to by był chyba w klasie maturalnej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×