Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, mój obecny stan jest taki, że w domu tylko wszystkich wyzywam. Mój border jest bardzo wzmocniony lekami, ale jak mam je zmienić, sporo lekarzowi ukradli telefon... Próbuję się kontrolować, być bardziej łagodny, ale to nic nie daje, póki nie zmienię leków...

 

Rella, zajrzyj do wątku ATAKI, ja już tego nawet nie czytam dla swojego dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, oczywiście, że to wszystko moja wina i moje zachowanie jest karygodne. Tylko jaka jest moja kontrola nad tym, skoro w domu próbuję ze wszystkich sił być spokojniejszy i się nie udaje? Czy to tylko i wyłącznie moja wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, to wina lekarza i jego genialnego leczenia. Jestem zupełnie innym człowiekiem niż 3 miesiące temu i to jest zdanie rodziny. Ale przecież jemu ukradli telefon, biedaczek... Ma czas do 24, później zacznie sie zabawa, bo niestety za inteligenty jestem na niego. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, poprzednia terapeutka mówiła, że jak byłem na innych lekach to dużo lepiej się ze mną pracowało. Nie zmienię go, bo nie wie z kim zadarł. :mrgreen: Mogę jeszcze sporo na tym człowieku ugrać. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, nie wiem, bywam we Wrocławiu tylko raz w tygodniu, wczoraj było sporo pieknych dziewczyn i pogoda dobra. Moim marzeniem jest zamieszkać we stolicy Dolnego Śląska, może kiedyś się spełni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×