Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne

 

jeszcze nie, pani psychiatra oceniała ze przy mojej swiadomosci choroby i złosci na nia nie potrzebuje psychoterapii, chciala poczeka jak antydprsant zniweluje lęki, co mogłoby .....powrocić witalnisc chęc , itp, niby znany mi mechanizm, pare late temu pokonałam nerwice, a raczej oswoiłam ją, atakósw paniki i lęku nie było, ......jednak przez ostatnie 2 lata mega stresu roznego plus mojego nakrecania sie na sm i guza mozu - teraz juz nie wiem czy to jedt depresja czy nerwicaq lekowa, ....grrrrr, moim zdaniem terapia mi potrzebna, nawyrazniej skoro mimo zakichanej swiadomosci o chorobie pozwalam sobie na paniki , lęki itp, ....

 

-- 02 wrz 2013, 19:47 --

 

sorry za klawiarture. okropnie sie zacina grr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haniu, moze i mi lepeiej tylko nie umiem tego zauwazyc, ale i mi dzis sie kreci w glowie, - pisałam jak mało sie ruszam, nie spaceruje, nie dotleniam sie, pewnie sie kreci w tej glowie, ale zamiast ruszyc tyłek, uswiadamiam sobie i utwierdzam sie ze to na pewno goz mozgu a zeby was rozsmieszyc mi sie wydaje ze ja czuje ze on rosnie :bezradny: jak ja siebie czytam to naprawde z siebie sie smieje, tak sie samemu nakrecic matko kochana w suumie to dobrze mi tak!!!

 

 

ps. dzis ogladałam program w tv i kobieta miala problem bo ma przebarwienia na twarzy i ja soboe pomyslałam, chciałabym miec taki problem, ale za chwile, ...wkercilabym sobie pewnie jakiees raczysko czerniaka czy cos podobnego.......

 

-- 02 wrz 2013, 19:55 --

 

dusznomi

 

lekarz mi powiedzial pani nie jest duszno, pani nie ma dusznosci pani sie tylko tak wydaje, .......grrrr. co nam sie jeszcze w koncu zacznie wydawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, spoko, ja tez juz mialam raka mózgu, tez mi sie wydawało, że z dnai na dzien jest wiekszy. Krecilo mi sie w głowie, bolałą mnie i piekła :D najgorsze było to, ze widziałam jak mój sąsiad umiera na to dziadostwo i wydaje mi się, że byłam w gorszym stadium niż on. Ja jestem, a jego już nie ma! Więc tego raczka pokonałam jak i dziesiątki innych. A miałam chyba każdy możliwy rodzaj nowotworu!

hania33, w opisie LAM było, że na RTG nic nie wychodzi stąd moja panika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt na raka nie chorował, procz dalszego kuzyna taty, mial raka pluc, .....generalnie nikt w bliskiej rodzinie nie chorował na raka, ale wiecie jaka ja usnułam teorie?

ze ktos musi byc pierwszy w tej rodzinie i zapewne bede to ja, ....no bo za pieknie byc nie moze,. ....lat temu kilka, mialam zawały, udary, wylewy co chwilka, i sto roznych, .....ze sm-em zetknełam sie rzeklabym pozytywnie, bo mamy znajoma ktora zmaga sie z choroba ale ona obdarowałaby swoija witalnoscia milion innych, kiedy zachorowała załozyła nowa rodzine itp, ....pisałam juz popsul mi sie wzrok w okuu prawym, ale pare lat temu mialam operowane to oko - miałam na oku zakrzep na zyle glownej siatkowki, lekarze szukali przyczyny bo nic nie wskazywało ze wtedy w takim wieku mozna miec taka choroba - ordynator orzekł ze schorzenie na tle nerwowym sie pojawilo - naprawde badali i diagnozowalo mnie dlugo i dokladnie, po operacji calkowita poprawa, z informacja ze trzeba kontrolowac no i ok roku temu w tym oku pogorszylo sie, bylam u okulisty, badałam dno oka, - 2 razy w ciagu 1 roku zadnych zmian nie ma, - a oklistycznie zawsze badaja mnie dokladnie bo po operacji jestem jakis wyjatkowy przypadek poworotu oka do widocznosci, .....i co ? miałam bol głowy po prawej stronie, wiec juz sobie tam sama umiesciłam guza, ......obłed

 

-- 02 wrz 2013, 20:08 --

 

dusznomi - tak jak ja ciebie rozumiem, i mysle ze my tu wspolnie, mało kto nas zrozumie. ////

 

-- 02 wrz 2013, 20:08 --

 

dusznomi - tak jak ja ciebie rozumiem, i mysle ze my tu wspolnie, mało kto nas zrozumie. ////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, hania33, ja was przepraszam, ale...lżej mi, że nie tylko ja się męczę ;)

to okropne, tak szczeże to wolałąm już sobie wmawiać tego mojego raka- WSZYSTKIEGO!!!Znajomi i rodzina się ze mnie śmiali, że mam "raczka wędrowniczka" bo co chwila gdzie indziej :) udary, wylewy, zawały, SM, odmę, zapalenie mięśnia sercowego i miliony innych, też już przeżyłam :) jesteśmy jak superbohaterowie ;) nieśmiertelniii !!! skoro tyle choróbsk daliśmy rade pokonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zdaje sprawe ze pozbywanie sie nikotyny w takim momencie to malo dobre rozwiazanie, ....zawsze takie nagle odcieciee uzywki dobre nie jest, ...ja to nawet kawe przestalam nagle pic, choc to slabizna byla. no ale w koncu od wszystkiego umieram......

 

kolezanka sie smieje - tak zeby mnie wyluzowac - ze jak zacxzne sie bac wyprozniania ze strachu ze mi oczy wyjda to ona odpada :yeah: i jak tu sie nie smiac z siebie no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×