Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

anna.anakaia,

Ale spoko oby takich więcej było jak Ty.

No byle nie dokładnie takich jak ja bo u mnie popada to w skrajność i np. takie ciało jest wg mnie ładne. Znam tylko jedną dziewczynę o podobnych preferencjach.

Dla mnie dobrze, bo co to za przyjemność będzie dla potencjalnej dziewczyny aby mnie dotknąć albo na mnie patrzeć. Męczyła by się i brzydziła zwyczajnie.

No co Ty, brzydzić się faceta bo ma blizny? To tak jak brzydzić się kogoś bo ma krzywe nogi, dla mnie bez różnicy. Jak jej będzie na Tobie zależało to nie będzie nawet zwracała uwagi na te Twoje 2 blizny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

u mnie popada to w skrajność i np. takie ciało jest wg mnie ładne.

Faktycznie nietypowe masz pojęcie piękności. Chyba bym się poc.. ,(nie, nie, byłbym już pocięty przecież ;) ), jakbym tam wyglądał. Musiałbym coś innego wymyślić, by wyrazić swą frustrację. :D

 

No co Ty, brzydzić się faceta bo ma blizny?

Nie wiem co w tym dziwnego, tym bardziej przy obecnym kulcie ciała w kulturze masowej.

 

Jak jej będzie na Tobie zależało to nie będzie nawet zwracała uwagi na te Twoje 2 blizny :)

Zwróci na pewno, tylko jak będzie delikatna to przemilczy i będzie się starała na nie nie patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, tym bardziej przy obecnym kulcie ciała w kulturze masowej.

Pod warunkiem, że dla dana kobieta kieruje się wizerunkiem kreowanym w mediach. Ale ja tam się nie znam, mnie się inne rzeczy podobają niż w kolorowych pisemkach (tym bardziej, że nie mam do dyspozycji "życiowego fotoszopa" i sobie modyfikować wyglądu innych nie mogę :D).

Zwróci na pewno, tylko jak będzie delikatna to przemilczy i będzie się starała na nie nie patrzeć.

Zauważy - owszem, ale nie oznacza to, że będą jakoś szczególnie zwracały jej uwagę. Przeważnie to dla posiadacza jakiegoś "defektu" urasta on do rangi problemu, a partner w pełni ten "defekt" akceptuje, albo nie ma on najmniejszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost - Nie chcę aby chłopak był w moim wzroście albo niższy.. :) Minimum 15cm wyższy..

Oczy - odzwierciedlenie duszy, lubię patrzeć w oczy.. poza tym " Oczy nie kłamią" ..

Twarz - nie musi być piękna ale musi mnie coś w niej pociągać..

Sposób chodzenia - nie lubię gdy chłopak chodzi zgarbiony gdyż sama chodzę prosto..

Ubiór - nie musi być bóg wie jaki, wystarczy aby był schludny i czysty..

 

To chyba tyle.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstydzić sie blizn to jedno, ale uważać je za coś atrakcyjnego to drugie

jeżeli juz jest jakaś blizno, to jest

ale zeby się tym faktem podniecac? nieeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, slow motion, no to plus dla Was, że nie macie związanych z tym kompleksów. Ale jeśli ktoś takowe ma to nie będzie mu łatwo ani ich pokazywać ani samemu zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness,

slow motion,

Oboje macie już partnerów. To całkowicie zmienia postać rzeczy. Moje blizny nie są główną przyczyną moich kompleksów, po prostu są przeze mnie nielubiane i wiem, że to moje kolejne wady, które będą działały na moją niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje blizny mogę policzyć na palcach jednej ręki :P Dwie na twarzy po zacięciu podczas golenia, jedna na brzuchu po wycięciu pieprzyka (własnoręcznie) notabene jedynego na ciele jaki miałem, dwie na palcu podczas krojenia chleba- taki ze mnie kaleczniak :brawo: Wymienione szramy raczej nie dodają mi męskości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion,

No nie wiem, jak na razie informacje, które mam o udzielających się użytkowniczkach potwierdzają moją opinię. Ty jesteś tu znacznie dłużej ode mnie, więc pewnie znasz więcej Pań i tym samym, wiesz o większej ilości samotnych.

 

ladywind,

Masz rację. Jakieś kiedyś tak samo czułem jak silence_sadness ale niepostrzeżenie i całkiem gwałtownie ta wolność zamieniła się w głęboką, okropną samotność, która stała się moim więzieniem, z którego bardzo ciężko uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans,

U mnie jest odwrotnie. Samotność staje się coraz cięższą kulą u nogi, rzygam nią i nie chce w swoim życiu, bo jak ostatecznie jej nie zwalczę to doprowadzi mnie ona do upadku.

 

Masz trochę racji z tą akceptacją "intruza". Mógłbym mieć z tym problem na początku, jako że staż mojego samotnictwa jest "imponująco" długi, ale myślę, że stopniowo z pomocą tej drugiej osoby, dałbym radę zacząć żyć wspólnie. Bardzo bym tego chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ja myślę, że chcąc tego czy nie, przyzwyczajamy się do samotności i im dłużej jesteśmy samotni, tym trudniej będzie zaakceptować intruza w naszym życiu.

 

Ale też im dłużej jesteśmy samotni tym człowiek gnusnieje i żyje w sumie bez celu, z dnia na dzień .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×