Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Same wielkoludy, moje 177cm wypada blado.

Bardzo fajny wzrost , nie powinieneś mieć żadnych kompleksów :-)

Znaczy w dowodzie mam 177, ale nie jestem pewny czy aby sobie wtedy nie dodałem 0,5cm, żeby było równo :D, no i liczyłem, że jeszcze urosnę.

 

Kompleksy mam z (wielu) innych powodów, wzrost na szczęście jest w miarę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., 185 cm.

 

ciekawe czy ktoś z panów tutaj ma wogóle poniżej tej jakże optymalnej wartości;]

Mi do tego ideału 5 cm brakuje ;(

Ja mam 175 cm wzrostu i w całym życiu poznałam 2, no może trzy dziewczyny wyraźnie wyższe ode mnie, także bez wyolbrzymiania ;)

Dziwne zjawisko, ja codziennie widuję przynajmniej cztery młode panny 180+ :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991,

Dziwne zjawisko, ja codziennie widuję przynajmniej cztery młode panny 180+ :shock:

W specyficznym regionie chyba mieszkasz. Skażenia tam żadnego nie było, typu pęknięty reaktor czy coś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same wielkoludy, moje 177cm wypada blado.

Bardzo fajny wzrost , nie powinieneś mieć żadnych kompleksów :-)

Znaczy w dowodzie mam 177, ale nie jestem pewny czy aby sobie wtedy nie dodałem 0,5cm, żeby było równo :D, no i liczyłem, że jeszcze urosnę.

 

Kompleksy mam z (wielu) innych powodów, wzrost na szczęście jest w miarę ok.

 

Swego czasu miałam straszne kompleksy dot wzrostu , niby mam prawie 170,ale ojciec mój sobie ubzdural że powinnam była mieć ok 180 tyle co on no i zawsze podniecal się wzrostem takiej mojej koleżanki , długo trzymal mnie ten kompleks ale prawie się uwolniłam,bo smigam od kilku lat na plaskim ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałam straszne kompleksy dot wzrostu , niby mam prawie 170,ale ojciec mój sobie ubzdural że powinnam była mieć ok 180 tyle co on no i zawsze podniecal się wzrostem takiej mojej koleżanki , długo trzymal mnie ten kompleks ale prawie się uwolniłam,bo smigam od kilku lat na plaskim ;-)

no to nieźle walniętego ojca masz ;) ja tam swoich poprzerastałem w podstawówce i nie było z tym problemu, ale brat który jako dziecko był niski mówiono że ma więcej jeść i uprawiać sport no ale w końcu na ponad 180 cm wyrósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałam straszne kompleksy dot wzrostu , niby mam prawie 170,ale ojciec mój sobie ubzdural że powinnam była mieć ok 180 tyle co on no i zawsze podniecal się wzrostem takiej mojej koleżanki , długo trzymal mnie ten kompleks ale prawie się uwolniłam,bo smigam od kilku lat na plaskim ;-)
Rzeczywiście sobie ubzdurał, bo jak na kobietę Twój wzrost jest dobry, ani za niski, ani za wysoki. Niskie kobiety też są fajne, chyba bardziej istotne są proporcje ciała niż wzrost jako taki. W przeciwieństwie do facetów kobieta bardziej traci gdy jest zbyt wysoka, a nie zbyt niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyficznym regionie chyba mieszkasz. Skażenia tam żadnego nie było, typu pęknięty reaktor czy coś? ;)

Szczecin nad Odrą ;) Może sekret kryje się w naszym sztandarowym lokalnym produkcie- paprykarzu. Rzeka w tym regionie nie należy do najczystszych, a wybierając się na ryby najlepiej zabrać podbierak :pirate: Ale całkiem poważnie, teraz dla młodzieży w wieku gimbazy wysoki wzrost to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałam straszne kompleksy dot wzrostu , niby mam prawie 170,ale ojciec mój sobie ubzdural że powinnam była mieć ok 180 tyle co on no i zawsze podniecal się wzrostem takiej mojej koleżanki , długo trzymal mnie ten kompleks ale prawie się uwolniłam,bo smigam od kilku lat na plaskim ;-)
Rzeczywiście sobie ubzdurał, bo jak na kobietę Twój wzrost jest dobry, ani za niski, ani za wysoki. Niskie kobiety też są fajne, chyba bardziej istotne są proporcje ciała niż wzrost jako taki. W przeciwieństwie do facetów kobieta bardziej traci gdy jest zbyt wysoka, a nie zbyt niska.

 

Dokladnie , diabeł tkwi w proporcjach i to się tyczy zarowno kobiet jak i mężczyzn . Jeśli chlopak jest niski ale ma właśnie proporcjonalna budowę to zwroci moją uwagę .

 

A mój ojciec nigdy do mądrych nie należał niestety i chwalił cudze dzieci a nie swoje,tak na marginesie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jej kobiety, chcecie wyzbyc sie kompleksów - ja mam zaledwie 158cm.... no i wcale nie narzekam, jest ok, wzrost na prawde nie jest chyba tak baardzo znaczący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzrost na prawde nie jest chyba tak baardzo znaczący?

jak ze wszystkim, nie ma reguły. Dla mnie jest znaczący.

 

Pewnie trochę zależy, np. dla mnie pewnie górna granica miałaby jakieśtam znaczenie.

Avril ma 155 cm, a znajdzie mi kogoś, kogo nie interesowałaby :P (tj. płci męskiej)

 

 

A w ogóle dlaczego w temacie o wyglądzie faceta są takie rzeczy? Uczciwiej byłoby gdyby był analogiczny, by faceci mogli sobie poklikać. Nudno tak czytać o tych wszystkich cenionych cechach, których się nie ma :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzrost na prawde nie jest chyba tak baardzo znaczący?

jak ze wszystkim, nie ma reguły. Dla mnie jest znaczący.

 

no fakt , zalezy od cżłowieka, jeden zwraca uwage na to inny na tamto. Coc mi sie zawsze wydawalo ze to wzrost faceta ma znaczenie a kobiety nie specjlanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coc mi sie zawsze wydawalo ze to wzrost faceta ma znaczenie a kobiety nie specjlanie.

Każdy ma inne upodobania, nie chciałbym musieć się za bardzo schylać żeby pocałować kobietę albo żeby była na tyle niska że ona by się do mnie przytulała a ja do niej już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991

Ja u małolatek z gimbazy też zauważam tendencję wzrostu, ale nie całego ciała w górę, tylko tyłków po szerokości :smile: . Bez kitu, ale za czasów gdy ja byłem w wieku 12-15 lat to otyłość czy to u dziewczyn czy u chłopaków była niezmiernie rzadka, rzekłbym nawet marginalna. Teraz natomiast widzę całe grupki przypasionych dziewczyn z dużymi tyłkami, a oczywiście wszystkie w tak obcisłych spodniach, że aż dziw, że krew im do nóg dochodzi, co jeszcze podkreśla te tłuste, nieforemne dupki. Więcej fast foodów i słodyczy proponuję. Jeszcze z 15 lat i będziemy jak Amerykańce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 15 lat i będziemy jak Amerykańce.

W weekend byłam w pewnej turystycznej miejscowości i obserwowałam sobie ludzi, już nam niewiele brakuje. I nie chodzi o nadprogramowe parę kilo, ale o chorobliwą otyłość.

a oczywiście wszystkie w tak obcisłych spodniach, że aż dziw, że krew im do nóg dochodzi, co jeszcze podkreśla te tłuste, nieforemne dupki.

Spodnie to pół biedy, ale cielisty ledżins, prześwitujące przezeń majtadały i od razu +10 do zajebistości.

o jej kobiety, chcecie wyzbyc sie kompleksów - ja mam zaledwie 158cm.... no i wcale nie narzekam, jest ok, wzrost na prawde nie jest chyba tak baardzo znaczący?

Jesteśmy tego samego wzrostu ;) Mimo, że nie jestem wysoka nie chciałabym żeby mój facet był zaledwie parę cm ode mnie wyższy. Mam słabość do wysokich :105:

mi tam się podobają spore, okrągłe tyłki oczywiście w granicach rozsądku

Co innego soczysty tyłek a co innego "wylewający" się tyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×