Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, funkcja nie, ale pewien rodzaj nietykalnosci i elity na forum tak. Na tak dużym forum nie ma co się dziwić że jest hierarchia. Dobra mniejsza z tym. W każdym bądź razie dziś byłam zdecydowana na 90% na tak teraz jestem na 1000% na nie i nie tylko o miejsce chodzi.

 

ja tak samo

 

Pani Moniko, moderatorko - już nie pierwszy raz pisze Pani do mnie w bardzo "dotkliwy" sposób. Pisze Pani do mnie w sposób arogancki, jakby chciała mi Pani pokazać, że jest Pani lepsza.

Dobrze, może być Pani ode mnie lepsza, serio. Mi to wszystko jedno. I tak jak widać - robi Pani to, co Pani chce.

 

Miał być Toruń - nie rozumiem całego zamieszania, była już puszczona lista...

Ok. Nie wnikam ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę, w kolorze neonowym żółtym, albo różowym, koniecznie z dekoldem, nie za obszerną, rozmiar M, napis zostawiam w sferze Twojej interpretowanej dowolności :D

Hah, prześlij mi taką koszulkę to się zrobi :P Mam raczej na myśli "zunifikowaną" partię ;) Jeden rozmiar, kolor + napis wedle uznania, np. nick z forum do łatwego rozpoznawania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, NIe jestem Panią dla Ciebie i dla nikogo.

Pani Moniko, moderatorko - już nie pierwszy raz pisze Pani do mnie w bardzo "dotkliwy" sposób. Pisze Pani do mnie w sposób arogancki, jakby chciała mi Pani pokazać, że jest Pani lepsza.

Doczytaj o przeniesieniu. Ty nie tylko mnie, ale wszystkich uważasz za lepszych od siebie więc masz problem.

Ja nigdy nie uważałam się za taką. No, ale to już nie mój problem i nie zamierzam się tłumaczyć.

Toruń miał być, ale nie będzie.

A Ty zrobiłaś taką aferę, a jak się okazuje finalnie chciałaś przyjechać na parę godzin. Takiego prezentu Ci nie zrobię niestety bo to są koszty.

I proszę Cię, czasem zastanów się zanim coś napiszesz bo wybuchasz ni stąd ni zowąd. Prześledź dokładnie wszystkie posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

Miał być Toruń - nie rozumiem całego zamieszania, była już puszczona lista...

Ok. Nie wnikam ;]

Decyduje ten kto organizuje, takie życie ;) ,

Miał być Toruń ,bo Kasia bardzo o to walczyła, ale jak się okazuje jej przyjazd jest pod dużym znakiem zapytania, Ty też na kilka godzin, więc zwyczajnie robimy tak jak nam wygodniej,. Na dodatek do wczoraj zadeklarowali się sami "południowcy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii, Najlepszy jest ośrodek z domkami, tak wynika z doświadczenia.

No i właśnie takim ośrodkiem jest ten w linku :) Domki, woda, las, miejsce na ognicho lub grill plus szereg innych atrakcji. Ja tam czasem sobie przyjeżdżam na konie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, nie stać mnie na wyjazd na śląskie, czy nawet do łodzi, bo mój budżet to 10zł. Mam chorego psa, całą kasę, którą zarobię w pracy DODATKOWEJ, dam na mojego pieska, na operację.

Dlatego chciałam w Toruniu.

Nic nie poradzę, że tu mało ludzi jest...Ah, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no dobra, to poczekam aż się zorientujecie co i jak, i może uda się zrobić tak, że ktoś by mnie ze sobą zabrał. toć jak zostanie mi trochę kasy z wypłaty, to coś odpalę, chodzi o to, że zarobię pewnie z 800zł do 31 sierpnia, a 500zł idzie na pieska. Więc mało zostaje - a nie wspominam o tym, że miało coś pójść na studia - pierwsze 3 miesiące trzeba się samemu opłacać. Także naprawdę spróbuję coś wyskrobać. Szukam drugiej dodatkowej roboty nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot 15,16,17,18 sierpnia, lokalizacja bliżej nieokreślona-kierunek Łódź

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. *Wiola* 15,16,17,18

3. deader 15, 16,17,18 sierpnia

4. davin 15, 16,17,18

5. rotten soul 15, 16, 17, 18 sierpnia

6.Kestrel 15, 16, 17, 18 sierpnia

7. Shroom 16,17,18

8. Candy 16,17,18

9. naterapii 15,16,17,18

10. Gilaman 15,16,17,18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×