Skocz do zawartości
Nerwica.com

Petycja.Podpisujcie


Gość Anna Maria

Rekomendowane odpowiedzi

zakaz uboju rytualnego utrzymany!!!!

mozna chyba zamknac temat :)

To najlepsza wiadomość jaką usłyszałam bodajże od roku :D Super!

 

-- 12 lip 2013, 15:34 --

 

Wiem że Napieralski był przeciw legalizacji. Wiadomo na kogo głosować ( na mojego kuzyna :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już samo połączenie jakiś modłów ku czci Allaha z maltretowaniem zwierzęcia i to wszystko oczywiście w stronę Mekki świadczy o tej religii, która jest usankcjonowanym barbarzyństwem. Ci muzułmańscy czy żydowscy religijni rzeźnicy zarabiają sporą kasę za swe modłozabijanie, pewnie mają silne lobby z wpływami politycznymi dla swej nikomu niepotrzebnej profesji. Ale czytałem kiedyś że w 40% mięsa halal w jakimś zachodnioeuropejskim kraju wykryto wieprzowinę, przez to wiele muslimów nie dostanie się do nieba. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, tia ;)

 

-- 12 lip 2013, 15:43 --

 

a dokładnie mojego kuzyna córki mężem :roll:

 

-- 12 lip 2013, 15:44 --

 

więc powinien do mnie mówić ciocia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w pracy głód mnie przycisnął, poszłam piętro wyżej do takiej niby kebabowni, ale takiej "lepszej" bo oliwki na wagę też sprzedają :shock: no i akurat nie było polskiej kelnerki tylko jakiś arab. pytam więc na czym smażą frytki, a ten kręci głową że nie rozumie. dopytuję, czy na oleju roślinnym, czy na fryturze, a może frytura z łojem jakimś, wiem trochę złośliwa byłam, ale mam prawo wiedzieć, nie? ;) w końcu coś tam zakumał, mówi, że na roślinnym, pyta czy mam post :mrgreen: więc mówię, że nie jem mięsa w ogóle. W OGÓLE?? a dlaczego? a ryby? 8)

a potem mi powiedział, że dlatego jestem taka ładna :? i poszedł kroić baraninę dla następnego klienta.

 

kasiątko, ale masz znajomości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, W Polsce jakbyś na wsi komuś starszemu powiedziała że mięsa nie jesz to by też się mocno zdziwił, a że również jajek, nabiału itp( bo słowo weganie jest im nieznane raczej) to by w ogóle uznali Cie za wariatkę. Mojego kuzyna córka jak kilkanaście lat temu została wegetarianką to była wielka afera, zdumienie i zainteresowanie z tym związane jak tak można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym glosował za tym by istniał ubój rytualny . Kużwa , jest demokracja , czy nie ma ? Jak ktos lubi w ten sposób , to co mu bronić , podejrzewam ,że to znowu te czuby zieloni namieszali , jak zwykle zresztą .

Nie żal mi świń . Tak samo cierpią tak czy siak. Może nawet bardziej metodami tradycyjnymi , jak wspomiał wcześniej stary Żyd. Niedługo zabronią jeść wieprzowiny , bo jak można zabijać niewinne zwierzęta. Przerzućcie się na fasolę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, W brytyjskich stołówkach w szkołach i np na policji nie doświadczysz wieprzowiny, ale nie przez ekologów i wegetarian a muslimów. Dajmy im palec a odrąbią rękę jeszcze trochę a będą mogli legalnie dokonywać mordów honorowych bo to przecież cześć ich kultury i religii tak jak mięso Halal.

I co Twoje ukochane PiS nawaliło w tym głosowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×