Skocz do zawartości
Nerwica.com

weganie i wegetarianie z forum - łączmy się!


libertynka

Rekomendowane odpowiedzi

buka, :mrgreen: leć po kilo sera żółtego i zrób eksperyment. opisz wrażenia.

 

co do mleka sojowego to mi sie oczywiście nie chce robić, a poza tym piję go tak mało, że by się nie opłacało. czasem litr na miesiąc, w porywach do 4l. nie ma co przesadzać z soją, chyba że ktoś ma małe cycki i chce wyhodować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mleko zrobię w końcu sam, już mi się nie chce po nie do sklepu ciągle łazić. Jak się nauczę to będzie łatwo myślę.

Takie od krowy to porażka, to nie dla ludzi.

 

-- 30 cze 2013, 18:09 --

 

Tofu polecam też wędzone, z musztardą mi smakuje.

 

-- 30 cze 2013, 18:10 --

 

Tofu polecam też wędzone, z musztardą mi smakuje.

 

jak jakiś cholerny boczek.

 

-- 30 cze 2013, 18:11 --

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : czy wszystko u wegetrarian obraca się wokół zdrowego jedzenia? macie jeszcze inne zainteresowania , na przykład farmakologia psychotropowa , albo filmy przyrodnicze ...

 

-- 30 cze 2013, 18:28 --

 

jak jakiś cholerny boczek.

 

Boczek Arnold to najlepszy aktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie : czy wszystko u wegetrarian obraca się wokół zdrowego jedzenia? macie jeszcze inne zainteresowania , na przykład farmakologia psychotropowa , albo filmy przyrodnicze ...

 

farmakologia warzywna i filmy przyrodnicze o wycinaniu puszczy:]

Ja się zastanawiam czy weganie moga stosować prezerwatywy przy produkcji których używa się składników ze zwierząt.

 

BTW,kupiłem właśnie kotlety sojowe :shock:

Nie wiem ki czort mnie natchnał,chyba za często tu zaglądam,ten wątek to zuo!!

Może kot zje te kotlety :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, :lol:

Co jak co ale mnie dodawanie żelatyny to wszelkich galaretek i robienie naturalnych barwników do sorbetów z owadów jest okropne.

Ludzie od zawsze jedli mięso i jest na niego zapotrzebowanie. Mnie bardziej od jedzenia mięsa bulwersuje fakt w jaki sposób jest to dokonywane.

Nie wiem czy wytrzymałabym na diecie bezmięsnej bez jajek, nabiału i mleka. Bez mięssa od ssaków tak ale ryby już trzeba jeść. Dieta vegana jest dla mnie zbyt harkorowa. Nie mogę się zgodzic z wykładem tego gostka, że jajko to kurza menstruacja :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ja odpowiem z mojego punktu widzenia. w moim pierwszym poście na tym forum pisałam, że nie mam żadnego celu w życiu, nie mogę się odnaleźć, nie mam żadnego talentu itp. siedziałam w domu z depresją. dalej siedzę w domu z trochę mniejszą depresją, a weganizm trzyma mnie na powierzchni, dzięki temu mam z kim i o czym rozmawiać, traktuję to jak styl życia, zainteresowanie, hobby, bo nie mam nic innego. nie chcę przez to powiedzieć, że gdybym była normalna, zdrowa, to nie byłabym weganką. po prostu obecnie na weganizmie się skupiam żeby nie zwariować. jak oglądam wykłady to czuję, że są na świecie ludzie podobni do mnie, że nie jestem sama ani nie jestem dziwakiem. to pomaga.

innym moim zainteresowaniem jest oglądanie Miodowych lat przez internet, robię to prawie codziennie od co najmniej pół roku. uspokaja mnie to. wszystkie odcinki widziałam po kilkadziesiąt razy.

no i koty. koty i pies. o tym też mogę gadać godzinami. każdy ma jakieś swoje skrzywienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kot zje te kotlety

no ,żebyś się nie zdziwił jak Ci kot zje roślinę.Chyba ,że dobrze ją wysmarujesz w puszcze mięsnej , dla kota > ale jak znam te zwierzęta to wyliże wkoło kotleta ,a samego warzywniaka zostawi. ;)

ostatnio mój pies był u weterynarza i w nagrodę dostał od niego kawałek surowej wołowiny, ale minę zrobił jak zobaczył, że pies nie chce tego jeść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×