Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, ergo proxy,hellsing ultimate,psycho pass, deadman wonderland,sword of the stranger

z dram - angel beats,school days (tu jest naprawdę WTF,ale tylko pod koniec),code geass,5 Centimeters per Second,podobno dobre też są:elfen lied,clannad,phantom:requiem for phantom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Centimeters per Second

Świetne. Nie wiem czy po części dlatego, że odnajduje sporo podobieństw. Nawet ostatnio zastanawiałem się nad opuszczeniem obecnego miejsca pracy, niczym w fabule :P

 

Oglądać: Dragon Ball! :D Tsubasa! Sejla Moon! Bleach.

 

A poważniej, to ode mnie prze-polecane (oczywiście subiektywnie):

- Great Teacher Onizuka (dla mnie jedno z najlepszych..) (a potem opcjonalnie: Shonan Junai Gumi)

- Honey and Clover 1,2

- Initial D

 

Z bardziej odjechanych (podchodzić z dystansem) podobały mi się:

Golden Boy (18+, trochę zboczone, ale dla mnie prześmieszne), Furi Kuri, Detroit Metal City (z życia metali)

 

Z takich starszych wydaje mi się że warto zobaczyć:

- my neighbour totoro (któż nie kojarzy sceny z oczekiwania na koci autobus na przystanku); podobny dla mnie klimat: only yesterday, spirited away

Chyba warto też rzucić okiem na Animatrixa czy Perfect Blue.

 

Jeśli podszedłby School Days, to pewnie spodoba się też Shakagun no shana, czy może 'Hanbun no tsuki ga naboru sora' (swoją drogą ja nie mogłem przebrnąć przez School Daysa). Ale osobiście bardziej niż wspomniane podobało mi się np. Ah my goddes (początek :P) czy Battle Angel Alita. Ergo Proxy podobno jest niedoceniane, mnie akurat nieszczególnie się przyjęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil_88, w school days najbardziej denny jest koniec, gdzie (spoiler)

Bohater kończy z uciętym łbem a 2 główna bohaterka zarzyna tasakiem drugą zaś potem trzyma głowę głównego bohatera szepcząc do niej na jachcie,sama końcówka jest niesamowicie obrzydliwa i zryta)

Bleacha kojarzę i polecam,DB również

HNC,GTO,Initial D niezbyt kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil_88, w school days najbardziej denny jest koniec, gdzie (spoiler)

Bohater kończy z uciętym łbem a 2 główna bohaterka zarzyna tasakiem drugą zaś potem trzyma głowę głównego bohatera szepcząc do niej na jachcie,sama końcówka jest niesamowicie obrzydliwa i zryta)

Bleacha kojarzę i polecam,DB również

HNC,GTO,Initial D niezbyt kojarzę.

Poważnie? :shock: Nie dotrwałem. Masakra niczym w Elfen Lied (o albo 'Kara no kyokai' była ładna i krwawa).

A w furi kuri jest 'polski' akcent motoryzacyjny :P

 

GTO polecam bardzo. Nawet zapoluję na tomy na allegro, bo manga ma delikatnie różnice od anime. Ale jest 'Greato!'

 

Initial D to samochodówka (pojawia się nawet Keichi Tsuchiya i te sprawy). W sumie lubię oglądać 'Best motoring international' więc i to, że tam w kółko są auta mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(o albo 'Kara no kyokai' była ładna i krwawa).

kamil_88, Masz mala?

Gdyby nie google, nie wiedziałbym co to - 'MyAnimeList', prawda? Nie mam niestety. Tak w sumie od jakiegoś czasu nie rozglądam się za tytułami do obejrzenia. Raczej jak coś czasem 'rykoszetem' wpadnie od znajomych, wówczas oglądam. A czasie gdy jpf wypuszczał dbz czy dr slumpa, czy w ogóle kawaii'ec szedł, to jakoś tak szukałem tytułów. Pamiętam nawet, że na animesub.info krążyły akcje pocztowe z wymianami tytułów :lol: Bo net był za wolny. A teraz niewiele znam. Ale najlepiej się ogląda w czasie sesji :D

 

Pokaż swoją listę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten czat działa tam? o co chodzi z czatem nigdy tam nie byłem.

 

czesc.

Cześć, no właśnie nie działa ale ktoś mi zasugerował że to forum zapierdziela lepiej niż chat więc postanowiłam spróbować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KolorowaKredka, aaaa, na stałe zlikwidowali?

 

tutaj jest tak, że są momenty przestoju np. godzina bez wypowiedzi, a czasem jak jakas reakcja lancuchowa, nagle 10 osob i trudno nadazyc za watkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×