Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

fakt, że dzięki upałom nie mam już zimnych dłoni, bo przeważnie mam i głupio mi komuś podać ręki.

Też zmagam się z tym problemem, czasem nawet w lecie mam zimne dłonie i stopy, ale oczywiście zdecydowanie rzadziej. Do dziś pamiętam, jak 2 lata temu instruktor jazdy zwrócił na to uwagę, próbując nauczyć mnie zmiany biegów..ze stresu zrobiły mi się jeszcze zimniejsze.

Niestety nie mogę znalezć niczego pozytywnego w dzisiejszym dniu, sorry. Chyba powinnam przejść do jęczarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burza! Uwielbiam jak napierdalają pioruny i huczy :D

 

też to lubię. :mrgreen:

Jedynie woda wlewająca mi się do mieszkania mnie irytuje, bo lubię żyć w świeżym powietrzu i zawsze mam wszystkie okna pootwierane... Ale - ręczniczek na parapet i można rozkoszować się błyskami i grzmotami :D Współczuję tym którzy boją się burz, mam takiego ziomka, dorosły chłop pod 30kę a podczas burzy panikuje bo się boi że go piorun walnie... No ale to nerwicowiec, a każdy ma jakieś irracjonalne lęki przed czymś więc nigdy go z tego nie wyśmiewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jeszcze dziś prócz tych 5 w szkole, uszczęśliwiło kupienie sobie nowych legginsów, żadnych na lato nie miałam, więc w końcu chociaż będę mieć coś do założenia, teraz jeszcze sobie kupić z 2 tuniki i będę przeszczęśliwa :)

 

-- 22 cze 2013, 12:46 --

 

i dziś (zaraz) jadę na zakupy z ojcem, po teczki (na studia) i koszulki A4 do papierów, np. do CV jakbym chciała jeszcze szukać gdzieś coś kiedyś.

mam dużo do kupienia... zobaczymy czy jeszcze na coś ojca "naciągnę"

 

-- 22 cze 2013, 15:21 --

 

Lody pistacjowe z Lenkiewicza, kocham pistacje! :yeah:

 

-- 22 cze 2013, 16:03 --

 

Jeszcze pendrive kupiłam, na studia się przyda ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×