Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne obniżenie nastroju


tonieja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich.

 

Od 3 tygodni mam ze sobą problem. Jestem smutny , jak z kimś rozmawiam to wydaje mi się że mówię wszystko bez emocji i takim smutnym głosem, uśmiecham się na siłę. Za bardzo też nie potrafię się wysłowić, skupić się, mam pustkę w głowie, czasami nie wiem co mam powiedzieć, co przekłada się na relacje z innymi, zawieszam się Jestem trochę spięty, delikatnie się stresuję przez to że mam taki nastrój i jak się z kimś widzę to chcę pokazać że mam dobry humor, nie chcę wyjść na zamulasa.

Całą jesień i zimę dobrze się czułem, byłem zadowolony, wyluzowany, tryskałem humorem, byłem pewny siebie, miąłem twardy pewny głos, nie miałem problemów w relacjach z innymi, mogłem mówić przez cały czas i nikogo nie dopuścić do głosu, słowa same mi wpadały na język, a od paru tygodni mam taki dziwny stan.

Dodam jeszcze że w tamtym roku i w poprzednim też na wiosnę miałem taki stan który utrzymywał się do listopada, a poźniej odzyskałem humor i czułem się normalnie i jest to trochę dziwne że jak przychodzi wiosna to mam taki humor. Z tego co czytałem to depresja objawia się na jesieni, albo w zimie, a nie na wiosnę. Na koniec dodam że nie spotkało mi nic przykrego co mogłoby wywołać taki stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×