Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

deader, czyżby to Twoja masywna ręka pojawiała się pod koniec w klipie? ;)

A te głośniki to zdaje się firmowe oprzyrządowanie do adapteru, który pod koniec lat osiemdziesiątych sprzedałem jednemu z kumpli ;) Nazwy już niestety nie pamiętam, ale było to coś z najniższej półki cenowej ;) Słuchałem na tym wcześniej Dragona z Metalmanii '87 :D

 

A u mnie dzisiaj od rana relaksik :yeah:

 

[videoyoutube=BCffJMfGCNw][/videoyoutube]

 

-- 15 cze 2013, 06:52 --

 

Znalazłem! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, czyżby to Twoja masywna ręka pojawiała się pod koniec w klipie? ;)

A te głośniki to zdaje się firmowe oprzyrządowanie do adapteru, który pod koniec lat osiemdziesiątych sprzedałem jednemu z kumpli ;) Nazwy już niestety nie pamiętam, ale było to coś z najniższej półki cenowej ;) Słuchałem na tym wcześniej Dragona z Metalmanii '87 :D

 

Znalazłem! :mrgreen:

Tak, tak, na początku i końcu klipu to moja osobista ręka :) A sprzęt dobrze ci się kojarzy - jest to jakaś wersja "rozwojowa" Unitry, dokładniej model Bristol GWS-115, zakupiony za 80 pln półtora roku temu kiedy pomyślałem że fajnym pomysłem byłoby posiadać gramofon :D Obecnie przesiadłem się na ciuteczkę lepszy sprzęcik ale nadal nie jest to jakiś wymarzony Denon :( Tak czy siak, nawet na takich trupach słuchanie muzy z analoga ma zupełnie inny klimat niż włączenie mp3-ki czy odpalenie CD-ka! :D

 

A u mnie od rana "sowieckie" klimaty :D

 

[videoyoutube=KW_lxtuo2nY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, na początku i końcu klipu to moja osobista ręka :) A sprzęt dobrze ci się kojarzy - jest to jakaś wersja "rozwojowa" Unitry, dokładniej model Bristol GWS-115, zakupiony za 80 pln półtora roku temu kiedy pomyślałem że fajnym pomysłem byłoby posiadać gramofon :D Obecnie przesiadłem się na ciuteczkę lepszy sprzęcik ale nadal nie jest to jakiś wymarzony Denon :( Tak czy siak, nawet na takich trupach słuchanie muzy z analoga ma zupełnie inny klimat niż włączenie mp3-ki czy odpalenie CD-ka! :D

deader, normalnie mnie aż teraz zachęciłeś, żeby pościągać te wszystkie czasopisma, płyty CD i inne papiery, które urosły w stos na moim adapterze, i odpalić sobie dla relaksu coś z czarnego krążka :!:;)

Ale to już nie dzisiaj... Bo dzisiaj jestem trochę nie w formie...

...

Niczego póki co nie słucham, ale zaraz coś znajdę...

O! :D

 

[videoyoutube=YVH-473sWrk][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=_LTsjwiTN7w][/videoyoutube]

 

-- 17 cze 2013, 17:03 --

 

[videoyoutube=5dbEhBKGOtY][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=PVzljDmoPVs][/videoyoutube]

 

-- 17 cze 2013, 17:14 --

 

[videoyoutube=xyqQ4iT4IeU&feature=endscreen][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×