Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, tak, ale i tak już wcześniej oblałem ustny angielski bo się zestresowałem i nic nie powiedziałem i najprawdopodobniej matematykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, witam,kolegi to jeszcze nie znam :smile:

z polskiego uciekłeś?

Również witam. Jestem tutaj troszkę ponad miesiąc. Tak, spanikowałem i uciekłem z prezentacji z polskiego. Byłem w szkole, ale nie wytrzymałem napięcia i uciekłem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, i co z tym fantem?bo wiesz,że ta matura niestety konieczna jest...będziesz w sierpniu zdawał?

W sierpniu nie mogę bo musiałbym mieć najwyżej jeden przedmiot oblany, a mam na pewno dwa, a może nawet i trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: wróciłem od psychologa. Jak zawsze tylko się zeestresowałem. Diowiedziałem się że jest to terapia poznawczo-behawioralna. Przez pół spotkania owalał mnie za nie podejście do prezentacji maturalnej. Później utwierdził mnie w przekonaniu że to co się stało z moim samochodem, to była przedewszystkim moja wina. Niestety utwierdziłem się też w przekonaniu że mnie olewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to będzie ciężkie, ale postaram się tak zrobić.

 

-- 24 maja 2013, 14:53 --

 

Marcin, a to z samochodem to była Twoja wina? I przy okazji, chciałeś podejść do prezentacji?:>

 

Cześć wszystkim:)

Właściwie to w ogóle nie chciałem podejść do matury, ale jak już zostałem zmuszony, to chciałem już przebrnąć przez tą całą prezentację. A to z samochodem to moja wina, bo dałem bratu prowadzić, wiedząc że nie ma prawa jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×