Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wykończony, aha, nie oglądałem tego filmu. A ogólnie ten potwór przypomina mi trochę Biollante, jednego z przeciwników Godzilli.

 

-- 16 maja 2013, 14:51 --

 

To bez sensu, przepraszam, ale ja uciekam. Na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no tak bo wczoraj w nocy oglądałem filmy, rano patrzę już 5 i jasno, więc stwierdziłem, że mi się nie opłaca i się przemęcze, ale z tą myślą, że jak tylko wrócę to padnę na pysk.

 

a co tam u Ciebie w wielkim świecie mody i showbiznesu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, no tak bo wczoraj w nocy oglądałem filmy, rano patrzę już 5 i jasno, więc stwierdziłem, że mi się nie opłaca i się przemęcze, ale z tą myślą, że jak tylko wrócę to padnę na pysk.

 

a co tam u Ciebie w wielkim świecie mody i showbiznesu?

:mrgreen::mrgreen: Dzięęęęki. Udał Ci się mnie rozbawić. Taaa moda i showbiznes :mrgreen: i ja zalękniona , zakompleksiona, przestraszona. Hahaha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, dobra dobra, Ty jesteś taka cicha woda, ale od czasu Ci się wymsknie conieco, że na motorkach jakieś akrobacje, tam pracownik miesiąca, tam awans, tam bankiet jakiś, ja np. nie mam takiego życia. :pirate:

 

nie wiem czy bym się odnalazł w ogóle, wielkie szklane wiezowce, wszycy w garniturach, dyplomacja, obycie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, nie dla mnie salony ;/ co chwile jakieś gafy walnę. :smile:

 

kurde myszka mi siadła i na tym kwadraciku pod spacją steruje, jeszcze nie mam nawyku.

 

a mogę spytać coś? bloga ze zdjęciami skasowałaś czy przeniosłaś czy to była tylko taka chwilowa zajawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×