Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś banda dzieciaków szwęda się pod moim domem i piłuje mordy. Bardzo chętnie bym ich uciszył, ale znając życie ktoś by zaraz zadzwonił na policję i wyszło by że to oni są ofiarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, klasycznie, kurczak z warzywami- odchudzam się:)

 

Saraid jest po prostu pora na kawę, szkoda byłoby zmarnować taką okazję:D

 

Marcin20.04 w pewnym momencie życia przestaniesz się przejmować idiotami i zobaczysz, że tak żyje się o wieeele lepiej. U mnie na bloku ktoś zrobił wulgarne grafitti i rok temu bym się strasznie irytowała, ale to po prostu nie ma sensu. Jeśli nic z tym nie jesteś w stanie zrobić, martwienie się uderza tylko i wyłącznie w Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, oczywiście że szkoda, ale nie jestem w stanie zaakceptować takiego zezwierzęcenia. Co ja im zrobiłem że mi dom obrzucili jajkami i tym samym zniszczyli elewację?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, klasycznie, kurczak z warzywami- odchudzam się:)

 

Saraid jest po prostu pora na kawę, szkoda byłoby zmarnować taką okazję:D

 

Marcin20.04 w pewnym momencie życia przestaniesz się przejmować idiotami i zobaczysz, że tak żyje się o wieeele lepiej. U mnie na bloku ktoś zrobił wulgarne grafitti i rok temu bym się strasznie irytowała, ale to po prostu nie ma sensu. Jeśli nic z tym nie jesteś w stanie zrobić, martwienie się uderza tylko i wyłącznie w Ciebie ;)

 

Można ewentualnie zabawić się w "punishera" i wybić idiotów,ale wytłumacz wymiarowi sprawiedliwości że chciało sie świat lepszym miejscem uczynić ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

Ja lubię z cebulką, a mój Misiek same pyzy bez sosu i dodatków

 

a to ja sos lubie i maczac, a kto to jest misiek, Twoj partner, czy jakies zwierzatko bo moze byc taki i tak? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, im na pewno daje satysfakcję że ktoś się przez nich martwi. A w moim przypadku nic to nie zmienia, ale to nie jest takie proste nagle przestać się martwić czymś co mnie od zawsze drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, im na pewno daje satysfakcję że ktoś się przez nich martwi. A w moim przypadku nic to nie zmienia, ale to nie jest takie proste nagle przestać się martwić czymś co mnie od zawsze drażni.

 

Nie, nie jest. To cholernie trudne. Jakby Ci się udało, byłbyś bardziej samoświadomy i bardziej kontrolował siebie niż większość społeczeństwa. Mi to zajęło jakoś pół roku. Ale tak bardzo się opłaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, klasycznie, kurczak z warzywami- odchudzam się:)

 

Saraid jest po prostu pora na kawę, szkoda byłoby zmarnować taką okazję:D

 

Marcin20.04 w pewnym momencie życia przestaniesz się przejmować idiotami i zobaczysz, że tak żyje się o wieeele lepiej. U mnie na bloku ktoś zrobił wulgarne grafitti i rok temu bym się strasznie irytowała, ale to po prostu nie ma sensu. Jeśli nic z tym nie jesteś w stanie zrobić, martwienie się uderza tylko i wyłącznie w Ciebie ;)

 

Można ewentualnie zabawić się w "punishera" i wybić idiotów,ale wytłumacz wymiarowi sprawiedliwości że chciało sie świat lepszym miejscem uczynić ^.^

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×