Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co oznaczaja zachowania mojej zony ?? prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę rozgryźć tego co się dzieje w moim małżeństwie... Hmmm o ile w ogóle można nazwać to małżeństwem :(. Ale do początku. Mamy dzieci wyprowadziłem się od mojej zony na jej prośbę 3 lata temu przez ciągle kłótnie awantury itp. . Od tamtej pory walczę o to by ja i dzieci odzyskać ale nic na + się nie zmienia, no może fakt ze potrafimy normalnie bez kłótni pogadać . Co jakiś czas wracam do tematu ponownego zejścia się ale wtedy słyszę non stop to samo ,, teraz się starasz bo chcesz wrócić a jak wrócisz będzie tak jak dawniej ", ,, ja nie wiem czy dam rade zaakceptować twoja osobę " ale wszystko odbywa się bez jakiejkolwiek kłótni. Ostatnie czasy ( od pol roku ) zaczęliśmy na nawo ze sobą sypiać, co sprawiło ze cieszyłem się jak małe dziecko nie dość ze nabrałem wiary w jakieś uczucie i możliwy powrót, to wiadomo facet kobiety potrzebuje :) a ja nie mam natury do skoków w bok.... Praktycznie każdy stosunek był po mojej namowie nie raz dość długiej i wybłaganej .... martwi mnie to ze ostatni nasz sex był hmmmm co najmniej nie taki jak powinien być. Leżała bez ruchu całując ja w usta odwracała wzrok, nie chciała mnie dotykać, nie chciała się angażować, nie chciała orgazmu chodź stawałem na głowie by mój penis pobudzał ja na maxa .. Po całej ,,akcji" zapytałem: spotykasz się z kimś ?? odp: ta na pewno... To dlaczego się nie angażowałaś ?? odp: bo mnie nie pociągasz jako facet, poza tym nie mam ochoty na sex. ( Dodam tylko ze jeszcze miesiąc temu była pełna gra wstępna i było super ). Dlaczego ze mną sypiasz ?? odp: bo naciskasz i by zaspokoić swoje potrzeby przecież wiadomo ze nie z miłości... to co będziesz teraz sypiać z kimś innym ?? odp. Absolutnie nie zamierzam z nikim iść do łózka.

 

Proszę o rady bo się mecze ... Gdyby kogoś miała nie spala by ze mną tak ? ale martwi mnie to ze może z kimś już flirtować skoro ost sex był taki wyjątkowo nieudany?? czy problem leży w moim naciskaniu na sex ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontrolowany29, nie rozumiem czemu po usłyszeniu takich słów :

mnie nie pociągasz jako facet, poza tym nie mam ochoty na sex. ( Dodam tylko ze jeszcze miesiąc temu była pełna gra wstępna i było super ). Dlaczego ze mną sypiasz ?? odp: bo naciskasz i by zaspokoić swoje potrzeby przecież wiadomo ze nie z miłości...
rozważasz dalszy związek z tą kobietą :shock: jednoznacznie dała Ci do zrozumienia, że Cie nie kocha, nie pociągasz jej. Wasze małżenstwo było nieudane. Powiedz, czy obiektywnie widzisz jakąkolwiek szanse udanego związku z kimś, kto Cie nie kocha, nie pragnie i nie chce z Toba być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszę non stop to samo ,, teraz się starasz bo chcesz wrócić a jak wrócisz będzie tak jak dawniej ", ,, ja nie wiem czy dam rade zaakceptować twoja osobę "

 

Trudno Ci coś doradzić, bo w tym co napisałeś za mało jest informacji, właściwie żebym ja coś mogła powiedzieć, musiałabym znać sprawę od strony Twojej żony. Z powyższego cytatu wynika, że nie była wcześniej zadowolona z małżeństwa i nie była zadowolona z Ciebie. Przepraszam, że piszę to wprost, ale tak interpretuję jej słowa.

 

Seks seksem, uważam jednak, że problem tkwi w głębiej, więc inaczej trzeba do niego podejść i inaczej go naprawiać. I idąc za słowami Twojej żony - co jej się nie podobało w Waszym związku, że ona boi się, że będzie tak jak dawniej? I co jej się nie podoba w Tobie, skoro boi się, że nie da rady zaakceptować Twojej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×